«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Три всесвітні закони грошей: ключі до достатку

Багато людей категорично не вірять в усвідомлене поводження з легкими енергіями. Це не дивно. Адже нас ніхто не вчив «спілкуватися» з подібними речовинами. На жаль. Тому що саме там, у сфері легких енергій, заховані ключі до достатку.

Коли я веду мову про легкі енергії, я маю на увазі невидиму силу, що нас оточує. Індуси називають її праною, китайці – ци, гавайці – манною, а німецькі племена називали її од.

Це та сама сила, завдяки якій можливе життя на Землі, завдяки якій формується світобудова. Усе, що ми бачимо навколо – люди, тварини, рослини, каміння, річки, хмари – це матеріальні прояви цієї енергії. І гроші – не виняток, це різновид універсальної енергії ци; монети, купюри, коштовності – її видиме втілення.

По суті своїй енергія, в тому числі і енергія грошей, не є ні позитивною, ні негативною; вона нейтральна. Тільки коли ми починаємо використовувати енергію в своїх цілях, коли ми активуємо її за допомогою наших думок і почуттів, вона набуває тих чи інших властивостей. Енергія може зцілювати і збагачувати, але може і руйнувати. Я говорю це для тих, хто вважає гроші чимось брудним, поганим, а прагнення до них – низьким, ганебним, «гріховним».

Гроші можуть бути шкідливі, як може бути шкідлива будь-яка річ, будь-які ліки, якщо не дотримуватися законів моральності. Гроші можуть очорнювати душу людини, яка поставила їх над усе на світі і домагається їх за будь-яку ціну, але можуть і збагачувати її, допомагати творити добро, розкривати і реалізовувати свої здібності, робити навколишній світ кращим.

Одним з ідеальних образів Ренесансу був багатий вельможа або городянин, який засвоїв гуманістичні знання, має гарний смак і стає покровителем вчених і художників. Іншими словами, ідеал багатства – це вміння вишукано облаштувати дім або державу, сприяти процвітанню наук, ремесел і мистецтв. Отже, для досягнення благополуччя важливо зрозуміти дві речі.

Гроші – це енергія, яка дає людині можливості. Можливості купувати, управляти людьми, радіти, викликати повагу, мати авторитет… І чим більше енергії, тим ширші можливості. Причому це відноситься не тільки до енергії грошей, але і до особистої енергії самої людини. Найбільше енергії у Бога – звідси і Його величезні можливості.

Енергією грошей можна керувати. Для цього необхідно увійти з нею в резонанс, а до цього – знати закони, яким вона підпорядковується.

1. ПЕРШИЙ ЗАКОН ЕНЕРГІЇ ГРОШЕЙ: «ЕНЕРГІЯ ГРОШЕЙ СЛУХАЄТЬСЯ УВАГИ».

Перший закон енергії грошей говорить: «Енергія достатку слухняна увазі». Ці слова я чув і від китайських, і від гавайських гуру. Увага дуже важлива для енергії взагалі. Від нашої уважності, від нашої зосередженості залежить те, якою енергією – бідності чи багатства – ми «зарядимо» наше життя.

Увага – це контроль над думками і бажаннями. Управління увагою – це свого роду «виховання» психіки. «Виховання» уваги – дуже важливе, це – ключова ланка в справі залучення грошей. Не соромтеся думати і мріяти про гроші, зосереджувати увагу на енергії грошей. На жаль, жоден з елементів оточуючого нас світу не пов’язаний з такою кількістю «поганих» міфів, а також забобонів та упереджень, як гроші.

Навіть про секс люди думають більш відкрито, чесніше і відвертіше, ніж про гроші. Думайте про енергію процвітання без сорому! Саме помилкове ставлення до грошей і породжує жадібність, крадіжки, злидні і бідність, повне проблем, безрадісне існування.

2. ДРУГИЙ ЗАКОН ЕНЕРГІЇ ГРОШЕЙ: «БУДЬ-ЯКИЙ НАШ ВЧИНОК ДО НАС ПОВЕРТАЄТЬСЯ».

Другий закон енергії грошей такий: «Будь-який мій вчинок повернеться до мене». На практиці це означає, що я активую об’єкт, на якому зосереджено мою увагу і цей вид енергії, немов магніт, притягує відповідну увагу. Увага діє подібно лупи, котра фокусує промені в одній точці. Тобто, щоб притягнути в своє життя гроші, треба стати чимось на зразок магніту для них; потрібно звернути на себе їх «увагу».

3. ТРЕТІЙ ЗАКОН ЕНЕРГІЇ ГРОШЕЙ: «ВІДДАЙ В РАДОСТІ, ЩОБ В РАДОСТІ ОТРИМАТИ»

Третій закон енергії грошей говорить: «Не можна перебувати в стані боржника». Ну, а вже якщо ви взяли гроші в борг, повертайте їх з радістю. Той, хто віддає борг (і платить за рахунками – за квартиру, зв’язок, комунальні послуги та ін.) з радістю, ​​обов’язково стане багатшим: енергія радості приверне до нього енергію грошей. Принцип «віддай в радості, щоб в радості отримати» – це принцип роботи з енергією грошей.

ВАШІ ПЕРЕКОНАННЯ

Для кожної людини існує індивідуальна, тільки їй притаманна причина блокування надходження грошового потоку в її життя. Це може бути як передача з покоління в покоління родова програма, так і придбана в цьому житті та створена на основі негативного власного досвіду.

Що ви чули в дитинстві від своїх батьків про гроші? Можливо те, що «гроші даються нелегко» і щоб їх заробити, потрібно «працювати в поті чола»? Або те, що «гроші на деревах не ростуть» і як любила говорити моя бабуся, «не жили заможно і немає чого прагнути», яка, до речі, була родом з великої та вельми заможної родини, дивом уникнула розкуркулення і раз, і назавжди засвоїла після цього, що нова влада не любить слово «багатство» і чим ти бідніший – тим більше ти в безпеці.

А можливо, ваше дитинство протікало в безхмарній атмосфері любові близьких, які оберігали вас від життєвих проблем і не обтяжували участю в обговоренні фінансових питань, ось тільки вступивши в самостійне життя ви стали помічати, що гроші якось намагаються уникати вас, або проходять «крізь пальці» і не затримуються надовго?

Всі ці переконання, що сформувалися під впливом рідних, знайомих, суспільства, колективних суджень – всі ці переконання вкоренилися у вашій підсвідомості і впливають на ваше життя і на ваші уявлення і на те, що для вас важливе і безпечне. Ви можете мріяти, бажати, маніфестувати все, що завгодно, але негативні переконання будуть перешкоджати прояву достатку і фінансового благополуччя.

Джерело:ТУТКА

Все буде Україна