«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Цей чоловік висадив 8 млн дерев і відновив ліс, вирубаний 100 років тому! (ФОТО)

MC Девіс, колишній гравець і бізнесмен, витратив 90 мільйонів доларів власних коштів, щоб відкрити найбільший приватний заповідник у США.


За останні 20 років Девіс висадив понад вісім мільйонів саджанців, і тепер його в лісі повно рідкісних тварин.

До своїх 70 років МС Девіс пройшов довгий шлях від тісного трейлера на грунтовій дорозі до мільйонів.

Зібравши свій перший капітал в гральному бізнесі, наш герой зайнявся торгівлею землі і правами на власність.


Так він зробив сотні мільйонів доларів … але 20 років тому в його свідомості стався переворот.
«Все почалося, коли я застряг у пробці. Був дощ, і я був дуже роздратований. – розповідає МС Девіс, – І тут я побачив шкільний намет з написом “Презентація Чорного Ведмедя”. Я не знаю, навіщо я туди пішов. Я взагалі ніколи не замислювався, чи були в штаті Флорида коли-небудь чорні ведмеді ».


Це була звичайна лекція про рідний край для дітей, про те, як гине наша природа, про те, що її потрібно берегти і зберігати

. Для Девіса це стало одкровенням, він з головою занурився в тему екології з тією ж пристрастю, з якою раніше грав в карти.

Він почав читати книги з екології та прийняв рішення витратити свої статки на захист природи. Відтепер це стало справою його життя.

Протягом 20 років Девіс вклав близько 90 мільйонів доларів, щоб скупити землі у лісозаготівельних компаній і відновити ліси, повністю вирубані близько 100 років тому. Свій проект він назвав «Nokuse», що в перекладі з мови індіанського племені  означає «Чорний ведмідь».


Девіс знайшов саме той вид болотної сосни, який раніше ріс на купленій ним землі і висадив мільйони саджанців.

За 20 років він повністю відновив всю екосистему, знищену людьми в 1930-х роках.

Вони повністю вирубали дерева і пустили їх на пиломатеріали.


Тепер тут виріс новий ліс, де проживають орли, скопи, рисі, лисиці, єноти, броненосці. І це тільки початок проекту Nokuse, розрахованого на цілих 300 років. Самому Девісу жити залишилося недовго, у нього рак легенів 4-й стадії, але його справу продовжить його команда. Всі свої гроші мільйонер заповів на реалізацію свого екологічного проекту, а також на утримання центру екологічної освіти, який він створив для навчання школярів штату Флорида.

«Я не можу змінити людей вашого віку, – каже Девіс дорослим, – але дайте мені четвертокласників! ..» Його ідея гріє його серце і змушує посміхатися.

Джерело

Все буде Україна