«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Уваrа! Просимо донести до людей! Життя в нeбeзпeцi! «Зapaжене все!» Українців попередили про нeбeзпeчнuй молочний продукт. ВІДЕО

Плавлений сирок “Дружба”, який зараз можна зустріти в будь-якому магазині України, не такий корисний, як свідчить склад на його упаковці.

Журналісти ТСН таємно провели розслідування і побували на виробництві цього продукту. Побачене шокувало їх. (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).“Жахлива цвіль перетворюється у популярний їстівний продукт. Про те, що він їстівний, повідомляє обгортка. Це – плавлений сирок. “Дружба”. Класика. З такого часто роблять салати, сирні супи або бутерброди. Але ми заглянули під обгортку. І від того, що там побачили – мало не знудило, а рука потягнулася до телефону дзвонити всім: від швидкої до поліції, пожежних і санстанції одразу”, – розповіли вони.

''Заражене все!'' Українців попередили про небезпечний молочний продукт
В ідеалі він повинен бути таким: декілька видів сиру, сир, сметана, масло вершкове, сухе молоко, солі плавники. Він на 100% має складатися з молочних жирів. Якщо скласти все разом, то реальна ціна за один сирок – від 12 до 15 гривень.

Однак те, що журналісти побачили в цехах, наштовхує зовсім на інші думки.

“Підлога залита якоюсь сироваткою, на ній же лежать пакети з явною гидотою. Суцільна цвіль, що викидає мільярди спор. Тут заражене все. По-хорошому, для подальшої роботи підприємства цей цех спочатку варто було б спалити. Тому що відмити його вже неможливо. Але тут не миють, навпаки, це і є сировина для того, що в яскравій обгортці незабаром потрапить на полиці магазинів”, – йдеться в сюжеті.

“Плавлений сир робився уже з відходів – залишків молочної промисловості. Вони туди додавали, може, трохи якогось масла. І ось робилася така погана сировина. Мили, мили сировину, приводили трішки в якийсь вид і плавили. І воно вже все туди пішло, якщо не видно”, – зазначила колишня комірниця Валентина Дмитрівна.

Експертиза виявила, що у плавленом сирку, на упаковці якого був написаний ідеальний склад, аж 85% немолочних жирів.

Виробникам фальсифікату після перевірок Держспоживслужба дала півроку на усунення недоліків та штраф за обман на маркуванні.

“Штраф становив 33 тисячі 384 гривні. І буде здійснена наступна позапланова перевірка”, – пояснили у відомстві. пише - 

Все буде Україна