«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

З чим пов’язані зміни в організмі жінки і чому деякі речі потрібно вважати нормою

Менопауза — особливий період в житті кожної жінки. Жінка починає відстежувати в своєму тілі різні зміни, яких раніше не спостерігала.

Найпоширенішою скаргою фахівці називають — зміна маси тіла. Жінки скаржаться на те, що вони не змінюють спосіб життя і харчування, а вага все одно збільшується. Далі стратегію жінок можна розділити на два види, одні вважають, що краще нічого не робити, і набирають десятки зайвих кілограмів. Друга частина жінок починає посилено худнути, їм хочеться швидше позбутися від жиру на своєму тілі.

Стратегія бути худим повсюдно нав’язана нам засобами масової інформації. У нашому мозку вже сформований стереотип, згідно з яким тільки худа людина може бути красивою і здоровою. Але це поширена помилка. Такий підхід особливо шкодить жінці в зрілому віці.

Далі ви дізнаєтеся, з чим пов’язані зміни в організмі і чому деякі речі потрібно вважати нормою. Зокрема це відноситься до утворення на тілі дорослої жінки додаткового жирового прошарку.

1. Старіння — спіткає кожного

Процес, який ми звикли називати старінням, є частиною задуму природи щодо нашого організму. Варіантів для вибору тут у людини не багато. Утворення зморшок на шкірі, це всього лише один із проявів змін, які відбуваються в організмі. Старіють внутрішні органи, сповільнюються всі процеси в організмі.

Навіть жінка, яка може дозволити собі необмежену кількість омолоджувальних процедур в найдорожчих салонах, або буквально жити в банку з антивіковим кремом, не може уникнути старіння.

Сильний вплив на в’янення тіла жінки надає зміна гормонального балансу. Зокрема, зниження рівня прогестерону і естрогену в організмі. Це найголовніша причина відомих проблем, з якими стикається жінка на стадії менопаузи. Зміна гормонального балансу забезпечує порушення сну, стрибки настрою, аритмію, припливи і інші індивідуальні симптоми.

2. Помірна кількість жиру в організмі — має важливе значення для здоров’я жінки

У віці, коли у жінки починається клімакс, яєчники скорочують вироблення естрогену. Компенсувати нестачу цього гормону організм може з жирової тканини. Запуск зміни стратегії отримання гормону призводить до появи у жінки зайвих кілограмів.

Запам’ятайте головне, збільшення кількості жиру в цьому періоді — норма!

3. Відсутність необхідної кількості жиру призводить до нестачі естрогену у жінки

Якщо в організмі жінки не буде депо з жиром, організм не отримає потрібної кількості естрогену в період менопаузи. Це неминуче призведе до більш сильного прояву клімаксу у жінки, швидкого старіння. У зв’язку з цим обережно ставтеся до суворих дієт, користі від відсутності збалансованого харчування ваш організм не отримає. Важливо, щоб жінка в комплексі вела здоровий спосіб життя, а не час від часу мучила себе марними дієтами.

Недостатня кількість гормону естрогену загрожує порушенням пам’яті, хворобами серця, кістки стають крихкими. Шкіра втрачає еластичність, в ній затримується рідина, часто вранці жінка прокидається опухлою, навіть коли не зловживала солоними продуктами.

Посилена боротьба з жировими відкладеннями в період клімаксу забезпечить вам суху шкіру і глибокі зморшки. Необхідно зрозуміти, що зміни в тілі, які спостерігає жінка, абсолютно природні, до захворювань це не має ніякого відношення. Навчіться любити своє тіло в будь-якому стані. Радувати себе, більше перебувати в стані щастя, це додасть вам здоров’я.

Зробіть все від вас залежне, щоб прибрати з вашого життя негатив, сумних людей у ​​яких все погано. Не дивіться новини з подіями.

Зосередьтеся на прийнятті та любові до свого тіла, це додасть вам енергійності і здоров’я. 

Джерело

Все буде Україна