«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Через 100 років розсекречена таємниця походження Леніна

Розкрито ретельно охороняється правда про походження Леніна. В СРСР тема походження натхненника Жовтневої революції Володимира Ілліча Леніна ретельно охоронялася, будучи мало не державною таємницею.

Справа в тому, що серед предків Леніна є євреї. Радянські керівники боялися, що цією інформацією можуть скористатися антисеміти. Не так давно вийшла книга американського професора Йоханана Петровського-Штерна, що називається «Єврейське питання Леніна».

У цій книзі йдеться, що прадід Леніна – Мошко Бланк – був євреєм. Німецька газета Sueddeutsche Zeitung опублікувала рецензію на цю книгу, вказавши, що в дійсності єврейського в Леніні настільки мало, що йому навіть відмовили б в праві на репатріацію. Його прадід Бланк хрестився в похилому віці, дід Леніна Ісраель був хрещений відразу ж при народженні, а потім одружився на Ганні Гроссчоп – німкені зі шведськими коріннями.
Петровський-Штерн у своїй книзі розповідає, що Ленін навіть не здогадувався про те, що серед його предків є найчистіший єврей – в РСДРП (б) було непристойно обговорювати національності, люди вступали туди, грубо кажучи, з національністю «революціонер». У рецензії Sueddeutsche Zeitung, між тим, вказується, що Ленін міг бути і ірландцем, і італійцем, і за великим рахунком це не мало ніякого значення для ходу світової історії. Однак це може щось означати для любителів теорії «єврейської змови».

Пише - bbc-ccnn.com

Все буде Україна