«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Закінчення стосунків – це подарунок. Поверніться обличчям до життя

Життя – це низка зустрічей і розлук. Не завжди ті люди, з ким ми зустрічаємось у житті, виявляються нашими справжніми супутниками. Однак в будь-якому випадку кожна зустріч несе в собі щось цінне для нас, значуще. Це може бути певний урок, знання, новий досвід, який допоможе стати мудрішими або цінний подарунок.

Іноді такі подарунки загорнуті у не дуже приємну обгортку. І ми сприймаємо їх як проблеми, невдачі. Однак є хороша приказка на цю тему: «Коли Бог дарує тобі подарунок, він загортає його в проблему. І чим більший цей подарунок, тим складнішою здається проблема».

Щоб пережити розлуку, потрібно усвідомити одну важливу річ

У плані стосунків ця приказка теж має силу. Люди, до яких ми звикли, яких любили, на яких покладали великі надії, залишають нас. Це може бути розрив стосунків, розлучення через зраду або й навіть смерть близької людини. У будь-якому з цих випадків, покинута особа починає переживати і страждати. Схожі ситуації відбуваються досить часто і завжди болем відгукуються в душі. І щоб гідно пережити цю подію, потрібно усвідомити одну важливу річ:

«Якщо хтось йде, це не означає, що ми зробили щось не так, були не досить гарні чи не достойні. Це означає, що ці люди розуміють, що не досить гарні для нас і що час, виділений на урок життя, закінчився. Вони йдуть, щоб звільнити дорогу для іншої, більш гідної кандидатури, яка принесе щось нове і значуще в наше життя. Тому подякуйте їм за цей крок і відпустіть».

Коли вас покидає людина, з якою ви зустрічалися, до якої звикли, перед вами насправді відкривається гігантський простір варіантів. Така людина залишає вас не тому, що ви чимось погані, чимось не догодили. І не важливо, як це виглядає зовні. Важливо усвідомлювати глибинну суть. І вона полягає в тому, що насправді ви просто готові до більшого щастя і радості. До нових відкриттів себе, до нових пізнань. І, звичайно ж, до зустрічі з новим коханням. Можливо, навіть зі справжньою та рідною половинкою.

Просто уявіть себе на Дорозі Життя

Хочете знати, як все виглядає з боку? Тоді просто уявіть себе — ви стоїте на дорозі. Це Дорога Життя. Перед вами знаходиться та людина, яка покинула вас. Ви, крім неї нічого не бачите, не помічаєте. Вона займає весь діапазон вашої уваги. Ви цілком і повністю знаходитеся в ній.

Але ось вона відходить. Вбік. При цьому перед вами відкривається безмежний горизонт. І попереду безліч нових знань, можливостей, знайомств, цікавого спілкування і досвіду! Але замість того, щоб побачити усе запропоноване різноманіття щастя попереду, ви обертаєтеся і дивитеся назад, в минуле, за людиною, яка все більше і більше віддаляється від вас… Тепер ви йдете спиною до Життя, спиною до нових знайомств, спиною до радості і щастя, які ця людина вам подарувала, коли відійшла з дороги життя. Це ж великий подарунок від неї! Подивіться! Поверніться обличчям вперед! Підійміть очі і погляньте!

***

Ми чомусь не цінуємо цього подарунка, вважаючи за краще не бачити відкритих перспектив і нових можливостей, вважаючи за краще минуле, ніж сьогодення та майбуття. Але ж все так просто насправді – взяти і обернутися обличчям до Життя. І зустріти там нову людину, яка дасть вам ще більше щастя і любові, яка може виявитися вашою справжньою парою. Адже, якщо хтось іде — значить, його час у вашому житті минув, свою місію ця особа виконала. І останнім подарунком для вас вона зробила свій відхід, щоб розкрити горизонти, розкрити очі назустріч новим можливостям. Не бійтеся відпускати, подякуйте за подарунок тій людині, котра пішла і сміливіше йдіть вперед. Тепер ви готові до нового неймовірного щастя. Адже там, за рогом, вас, може, чекати Кохання.

Джерело

Все буде Україна