«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Знайомтеся на здоровя: інструкція для тих, у кого погано з запамятовуванням імен

Як запам'ятати ім'я нового знайомого? Є кілька легких прийомів

Якщо ви випадково, чи не зовсім, опинилися в подібному становищі - є кілька простих прийомів, які допоможуть легко вийти з незручної ситуації.

Цими прийомами поділилися користувачі мережі.

1. Попросіть записати ім'я до вашого телефону

Логічний і дієвий метод. Просто попросіть свого знайомого внести ім'я, прізвище і телефон в адресну книгу вашого смартфона. Аргументація залізна: ви хочете залишитися на зв'язку в майбутньому і при цьому боїтеся зробити помилку в написанні. Лобова переможна атака без жертв.

2. Запитайте адресу електронної пошти

Ще 10 років тому електронній пошті пророкували гірку долю. Натиск мобільних телефонів та інтернет-телефонії був дуже сильний, і здавалося, що прогресивне людство ось-ось відмовиться від листування. У кожного з нас є кілька електронних скриньок, серед яких неодмінно є ділова. Саме нею прийнято ділитися з новими знайомими, і саме в ній повинно вказуватись ваше ім'я та прізвище.

3. Введіть у розмову третю особу

Часто нове знайомство випадає на якийсь культурно-масовий захід. Це може бути кіно, семінар, вечірка і абсолютно будь-яка подія з безліччю незнайомих і крапелькою знайомих людей. Останніх і можна використовувати для своїх потреб. Нічого складного: ви кликаєте приятеля і пропонуєте йому представитися вашому новому знайомому, а тому не залишається нічого іншого, як назвати себе у відповідь.

4. Обміняйтеся візитками

Хтось вважає візитки пережитком минулого, ну а хтось- перевіреним засобом обміну інформацією. Дивлячись на купки нарізаного картону з першими важко не погодитися, хоча спростувати доводи других теж не вийде. Як-ніяк на дворі ера мобільних гаджетів з їх зручними засобами розпізнавання візитних карток.

5. Представтеся в кінці бесіди заново

Давайте будемо об'єктивні: траплялося, що і ваше ім'я забували. Будучи адекватною людиною, ви не бачили в цьому нічого страшного і представлялися заново. Володарі незвичайних прізвищ за таких обставин взагалі вусом не ведуть. Тоді чого ж боятися? Закінчуючи розмову, ввічливо і перепрошуючи зізнайтеся, що у вашій пам'яті утворилася нова дірка і її непогано було б залатати.

Джерело

Все буде Україна