«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Філатов : Ну що, приїхали? Фактично від сьогодні, вперше за останні роки, в країні введено “КАРТОТЕКУ”. Хто знає, той зрозуміє.

Через проблеми з Держбюджетом на поточний рік заплановані проєкти поставили в чергу на отримання фінансування. У підсумку по всій країні зупинено сотні будівництв.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав мер Дніпра Борис Філатов, передає Цензор.НЕТ.

“Ну що, приїхали? Фактично від сьогодні, вперше за останні роки, в країні введено “КАРТОТЕКУ”. Хто знає, той зрозуміє. У двох словах, це відбувається тоді, коли держбюджет з’їжджає в “червоне” і не в змозі виконувати одночасно всі зобов’язання. Тоді всіх ставлять у чергу. Місцеве самоврядування поки що нижчеопублікований документ торкнеться лише в частині ДФРР (Державного фонду регіонального розвитку. – Ред.), але що буде далі”, – розповів мер Дніпра.

“Хоча й так не солодко. Соцеконом на території ці хлопчики на самокатах вже грохнули, ДФРР – ставайте в чергу за грошима. По всій країні зупинено сотні будівництв: лікарні, школи, дитячі садочки, які місцеве самоврядування робило спільно з держбюджетом або за його рахунок. Доброго ранку. Слів немає. Залишилися одні висловлювання. Але для вітчизняних медіа це не інформпривід, що залунали перші дзвінки всеосяжного п@здецю, їх більше цікавить далекий Трамп”, – резюмував Філатов.

Все буде Україна