«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

4 банани і 1/2 шоколадки – і найкращий десерт на літо готовий!

Солодкоїжки, яким до смаку банани, шоколад і горіхова паста, ніжні солодощі з морозилки припаде до смаку. Порційний банановий десерт виглядає приголомшливо. Такі ласощі здатні оцінити не тільки в домашньому колі, а й за святковим столом. У літню спеку для любителів бананів і шоколаду заморожений десерт стане відмінним засобом, щоб охолодитися

Основні інгредієнти:
банани;
шоколадна стружка або плитка шоколаду;
горіхова паста.
Кількість десерту безпосередньо залежить від наявності продуктів. Більш того, кулінарні експерименти вітаються: на власний розсуд можна вибрати горіхову пасту і шоколад. Чудовим доповненням, що дозволяє відкрити нові відтінки смаку, стануть подрібнені горіхи або кокосова стружка.


Нарізаємо банани шматочками, перемащуємо їх горіховою пастою за принципом сендвіча. Укладаємо на дошку, застелену пергаментом і відправляємо в морозилку приблизно на 1 годину. Після цього «сендвічі» легше буде мокати в шоколад. Якщо горіхової пасти вдома немає, або вона вам не до смаку – нічого страшного, смачно буде і без неї!


Розтоплюємо шоколад на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Дістаємо остиглі бананові заготовки, змочуємо їх з одного боку шоколадом і відправляємо в морозилку до повного застигання.


Зробити такі ласощі можна про запас. Зберігати бананове чудо потрібно в закритому контейнері. При бажанні можна використовувати відразу кілька сортів шоколаду. Ніхто не завадить також доповнити солодощі шпажками для більшої схожості з морозивом.

Джерело

 
Все буде Україна