«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ааааа. От вам і гречкосії. От вам і тюхтії. Росіян розриває від люті переглядаючи результати українських військових на міжнародних змаганнях

Ааааа. От вам і гречкосії. От вам і тюхтії )) Це вам українці, а не хухри-мухри)). Ми відродимо нашу славу України і це лише початок.

Знай наших! Ardent Defender 2018.

Змагання саперів, які з 1 по 19 жовтня проходили у Канаді на військовій базі “Борден”, що у місті Міфорд, штат Онтаріо. Українська команда – перше місце!

Cateran Yomp 2018. Змагання для військових на витривалість та вміння надавати медичну допомогу. Проходять у Шотландії. П’ятеро українських десантників та один нацгвардієць здобули золото.

Cambrian patrol 2018. Екстремально важкі змагання на витривалість для спецназу. Проходять щороку в Британії. Наші бійці з третього полку – срібло. Друге місце зі 131 країн-учасників.

Combined resolve 2018. Тактичні змагання в Нміеччині. Імітація реальноних бойових дій. З танками, стрілковою зброєю, сценаріями та задачами.

79-та десантна бригада перевиконала сценарій, перемогли всіх, навіть тих кого перемогти було майже неможливо. Сценарій довелось змінювати. Все це – елітні військові змагання, в яких приймають участь найкращі армії світу.

Скрізь ми перемагаємо. Набутий за останні роки досвід – безцінний. Він уже конвертується у перемоги на змаганнях.

Скоро перемоги прийдуть і на східному фронті. Слава українському війську!

Ukrainian Military Honor

Джерело

Все буде Україна