«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ада Роговцева жорстко висловилася про росіян: повністю ізолюватися

Актриса переконана, що росіян виховували на маразмі десятиліттями

З тих пір, як Росія відкрито атакувала українську територію пройшло чимало часу, протягом якого багато акторів, політиків і простих громадян країни-агресора висловили свою думку щодо України і всього того, що відбувається в цілому. Здоровими їх судження назвати не можна, що викликає певні сумніви в адекватності більшості росіян, а також переконує в тому, що пропагандистська машина Путіна працює, як годинник.


Українська актриса Ада Роговцева дала інтерв'ю каналу ZIK, в ході якого заявила - росіяни впевнені, що українці гірші за них. Вона розповіла: "Їх привчили, що українці гірші, що ми – вигаданий народ, вигадана мова, "молодший брат". Вони завжди дуже поблажливо ставилися до нас. Я цього ніколи не відчувала, бо не дозволяла цього. Щоб там працювати, треба було знати їх мову. Я її знала без акценту. Вони вважають, що Крим російський і Севастополь – "російське місто", – наголосила вона.

Також Роговцева переконана, що "це вкорінювалося не один десяток років". Актриса заявила, що змінити ситуацію не вийде і резюмувала: "Їх не можна переговорити, перевчити, напевно, треба ізолювати себе від них".


Нагадаємо, раніше наголошувалося, що відома українська сценаристка і режисер Оксана Байрак планує в поточному році народити первістка, незважаючи на досить серйозний вік у 55 років. Як знаменитість розповіла: "Цього року хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. В моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната та дитяча ванна. Молю Господа, щоб у цьому році у мене з'явилася моя Ліза". Пише - znaj.ua

Все буде Україна