«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Армії України пожертвували криптоаватарку за $230 тисяч через війну

Невідомий благодійник пожертвував у криптовалютний фонд України незамінний токен з "елітної" NFT-колекції CryptoPunk. Через кілька днів після цього його вартість зросла до $231 тис. – усі гроші підуть на підтримку збройних сил країни в протистоянні нападу Росії.

Про це у своєму Twitter повідомив заступник міністра цифрової трансформації України з питань розвитку ІТ Олександр Борняков. Вартість "криптопанку" №5364 склала 56 Ethereum (ETH), що згідно з курсом криптовалютної біржі WhiteBIT станом на 7 березня становить $141,6 тис.

За даними сервісу DeepNFTvalue, який використовує технологію машинного навчання для оцінки невзаємозамінних токенів, до 7 березня вартість токена склала 91,4 ETH (понад $231 тис.). Згідно Etherscan, колишній власник токена – колекціонер NFT, який володіє зокрема декількома “криптопанками".

Криптофонд України отримав свій перший криптопанк

CryptoPunks – набір з 10 тис. унікальних аватарів розміром 24x24 пікселів у 8-бітному стилі. Доказ прав власності зберігається на блокчейні Ethereum

За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, лише за перший тиждень до криптовалютних фондів України надійшло різних монет та токенів на суму понад $50 млн. Ще стільки ж він очікує отримати протягом другого тижня протистояння Росії.

Все буде Україна