«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Бойовий дрон Bayraktar TB2 армії України вперше пролетів у Донбасу і підсмалив ватні ЗМІ

Бойовий дрон Bayraktar TB2 армії України вперше пролетів у Донбасу і підсмалив ватні ЗМІ.Про політ “Байрактара” одним з перших повідомив російський Telegram-канал “Мілітарист”, передає Діалог.UA.   У п’ятницю, 9 квітня, українська армія задіяла дрони турецького виробництва Bayraktar TB2 в ОРДЛО ДНР. 

“Український БЛА Bayraktar TB2, що злетів у Миколаївській області, веде моніторинг ситуації в районі ООС”, – російський написав ресурс.

Насправді дрон ЗСУ транзитом через Мелітополь прилетів в місто Харків. На територію Донбасу він не залетів, але пронісся в безпосередній близькості. 

Російські ресурси обговорюють активність безпілотної авіації ЗСУ на південному сході країни. Частина з них висловили впевненість, що українська армія таким чином проводить випробування самого дрона і наземних систем. Було також припущення, що перекидання в Харків пов’язана з концентрацією російських військ на українському кордоні і створення військового табору ВС РФ в Воронежі, що недалеко від Харківської області. 

 

Варто відзначити, що з кінця березня ВСУ почали активні випробування “Байрактара” на півдні країни. Відбувалися маневри на тлі перекидання Росією бойової техніки і солдатів в анексувати Крим.

Після того як армія Азербайджану розгромила російську зброю в Нагорному Карабасі, беспілотниками Bayraktar TB2, ця зброя викликає у прибічників противника дуже бурхливі емоції. Переважна більшість з коментаторів кремлівські тролі яка кажуть, нам не страшно, але велика частина користувачів переконана в тому, що проти цих пташок воєнторг безсилий. 

Інформація отримана шляхом аналітичної роботи на ресурсах Рос ЗМІ. Срін додаємо.

Скріни замих коментаторів не даємо, в більшості це брудні непряємні речі, від перегляду яких Вам може стати погано.

Зберігайте спокій та нерви, все буде добре !

Віче Інформ – 10.04.2021

Все буде Україна