«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чому жінці в жодному випадку не можна стригти свого коханого

Згідно з повір’ям, стрижка волосся є таїнством, адже волосся людей володіє силою, здатною захистити від негараздів і допомогти впоратися з труднощами. Існує безліч прикмет про волосся, і експерти пропонують розібратися з головною: чи можна жінці стригти волосся коханого чоловіка.

 

Чоловічі стрижки в більшості своїй набагато простіші, ніж жіночі, тому багато дружин самостійно підстригають своїх обранців машинками або ножицями буквально за кілька хвилин. Джерело.

Незважаючи на згадану простоту, багато жінок відзначають, що після таких маніпуляцій у стосунках настає період скандалів і образ, коли чоловіки перестають приділяти належну увагу обраницям. Про те, що дружині не можна стригти чоловіка, говорять і народні повір’я.

У народі вважалося поганим знаком стригти чоловіка: прикмета свідчить, що він почне забувати потрібну інформацію і втратить заробіток.

За прикметами, дружина, яка підстригає чоловіка, змушує його забути дорогу до будинку і позбавляє себе подружньої вірності.

Ще одне повір’я говорить, що жінка, підстригаючи чоловіка, позбавляє його життєвих сил. Після такої стрижки він стає безпорадним перед навколишнім світом, легко піддається маніпуляціям і більше не здатний захищати свою сім’ю, та й себе самого, від заздрісників і недоброзичливців.

Чоловіча стрижка – не справа рук для дружини, якщо вона не хоче, щоб між подружжям утворилося провалля нерозуміння. Вважається, що стрижка руками жінки може викликати у чоловіка напади ревнощів.

Одна з прикмет говорить, що дружина, постійно підстригаючи свого чоловіка, ризикує через кілька років залишитися вдовою.

За переказами, жінка, підстригаючи свого чоловіка, здатна накликати на нього хвороби і послабити біополе. Тим, хто помічає такі неприємні симптоми, найкраще відмовитися від самостійної стрижки і відправити чоловіка в руки грамотного перукаря.

Є і позитивні прикмети, в які вірять природжені оптимісти. Вважається, що така стрижка принесе дохід і процвітання сім’ї, якщо обоє з подружжя під час процедури знаходяться в піднесеному настрої.

Джерело.

Все буде Україна