«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Facebook розвалюється? Цукерберг публічно оголосив про початок війни

Засновник Facebook Марк Цукерберг провів нараду з 50 топ-менеджерами компанії, на якій оголосив, що починає справжню війну.

Такі крайні заходи нібито пов'язані з атаками законодавців, інвесторів і невдоволених користувачів, пише The Wall Street Journal.

При цьому видання зазначає, що таке рішення Цукерберга викликало "безпрецедентну смуту" у керівництві Facebook, через що кілька ключових топ-менеджерів пішли з компанії. Суперечності виникли навіть між Цукербергом і головним виконавчим директором Шеріл Сендберг.

Раніше співзасновники Instagram також пішли з компанії саме через конфлікт із Цукербергом, стверджує газета. Він наполягав на тому, щоб додаток для публікації фотографій ділився геоданими користувачів із Facebook, співзасновники виступили категорично проти і вийшли з компанії. Після цього нововведення почали тестувати.

Потім із компанії пішли співзасновники WhatsApp, вони розійшлися з Цукербергом щодо питання про монетизацію месенджера. Також Facebook залишив творець Oculus VR, частково через незгоду із планами з розвитку сервісу.

Джерело

Все буде Україна