«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Фотографії, які ні в якому разі не можна публікувати у соціальних мережах

Фото, які не варто постити у соціальних мережах. Обов’язково поділіться цією інформацією з друзями. Це важливо! Всі фото, що ви публікуєте в інтернеті, залишаться там назавжди. Тому вкрай важливо стежити за тим, які знімки ви публікуєте в своїх постах.

 

Посадочні талони
Якщо ви згорає від бажання повідомити друзям про майбутню поїздку, досить написати про це в “личку”. Виклавши фотографії вашого посадкового талона на загальний огляд, ви розповісте зловмисникам ваше ім’я, точний час і місце прибуття. Використовуючи ці прості відомості, шахрай зайде до вашого профілю на сайті, де ви купували авіаквиток, і з’ясує там ваші  дані. За той час, що вас не буде вдома, злодії проникнуть в ваш будинок і винесуть всі цінні речі.

Фото грошей
Публікувати фотографії, де ви тримаєте в руках товсті пачки готівки – неетично по відношенню до інших людей. А постити фото банківських карт – і зовсім небезпечно. Це сильно підвищує ризик того, що ви станете жертвою пограбування. Уникайте публікації будь-яких знімків або записів, які несуть інформацію про вашу платоспроможність.

Робочі документи
Важливо вміти розділяти особисте і робочий простір. Ваш аккаунт у соціальній мережі напевно відноситься до особистого, а не до професійного життя. Публікація робочих листів може привести до того, що конкуренти дізнаються про секретні розробки. Своїми діями ви можете підставити свою компанію. Сумнівно, що після цього ви збережете своє робоче місце.

Особисті документи
Будь особистий документ (паспорт, медична карта, водійські права, номер соціального страхування) – це можливість отримати цілий ряд державних послуг. Якщо він потрапить в погані руки, від вашого імені будуть вчинятися дії, про які ви і знати не будете.

Роботи, не захищені авторським правом
Оприлюднити свою творчість (вірші, оповідання, картини) – не найкраща ідея, якщо ви не встигли захистити творіння авторськими правами. Результат передбачуваний: хтось вкраде вашу творчість, видасть за свою і, можливо, заробить на цьому непогану суму.

Фотографії чужих дітей (особливо неповнолітніх)
У деяких країнах публікація дитячих фотографій здійснюється тільки при наявності дозволу від опікуна. Найкраще подумати двічі, перш ніж постити знімок незнайомої дитини.

Фотографії з “алкогольних” вечірок
Такі знімки можуть легко зашкодити вашій репутації. А часта їх публікація розповість багато неприємного про стилі вашому житті. Це різко знизить ваші шанси на отримання нової роботи, оскільки в наш час роботодавці схильні переглядати профілі здобувачів у соціальних мережах. А якщо поточний начальник вважатиме, що своїм п’ятнично-алкогольним хобі ви кидаєте тінь на репутацію компанії, вас звільнять без жодних роздумів.

Знімки інших людей і відомості про їх життя
Уявіть, що ваша близька подруга подзвонила, щоб розповісти про довгоочікувану вагітності. У пориві радості ви публікуєте пост про те, що вона чекає поповнення, до того ж до цього прикладаєте фотографію з УЗД, який вона ж вам і прислала. Наслідки цього вчинку можуть бути жахливі. Задумайтесь: якщо людина не прагне про щось повідомляти публічно, у нього можуть бути на це вагомі причини. Зачекайте, поки вона сама не напише про це. Тоді ви зможете приєднатися до привітань і розповісти всім в інтернеті, як ви раді.

Фотографії, зроблені іншими людьми
Публікуючи чужі знімки, ви можете порушити умови користування соціальною мережею і закон про інтелектуальну власність. При неодноразовому порушенні правил ваш обліковий запис може бути видалена. Крім цього, вас можуть притягнути до відповідальності за порушення авторських прав. пише - brama.net.ua

Все буде Україна