«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гнів, помста та зарозумілість: дізнайся про свою слабкість по знаку Зодіаку

Рибам пора припинити жити ілюзіями, а Водоліям - засуджувати оточуючих

Кожна людина має слабкостями, які є частиною характеру. Астрологи запевняють, що домінуючою може бути слабкість, яка залежить від знаку Зодіаку і проявляється вона в тому, як людина живе.

Овнам притаманний гнів. Над ним потрібно працювати цьому знаку Зодіаку. Ви швидко виходите з себе, але і заспокоюєтеся практично моментально. Вам під силу взяти цю слабкість під контроль і керувати своїм гнівом.

Тельці відрізняються повною відсутністю толерантності. Ви переконані, що єдино правильна думка існує і вона ваша. Через це ви часто обесцінюєте думку оточуючих.


Близнюки надмірно прямолінійні. Є люди, які цінують якість і розуміють, що ви просто намагаєтеся бути чесним, але в більшості випадків ця слабкість веде до того, що ви говорите не до місця і досить грубо.

Раки – мстиві. Ця слабкість стає причиною вашого негативу і призводить до марної трати часу, адже весь вільний час ви витрачаєте на те, щоб придумати черговий план помсти.

Леви дуже зарозумілі. Ця слабкість може відштовхувати від вас оточують. Вам потрібно працювати над собою і припинити дивитися на людей зверхньо.

Діви схиблені на плануванні. Проте навколишній світ не стане підлаштовуватися під плани, які ви придумали у власній голові. Більше дійте, менше плануйте, це піде вам на користь.


Терези – нечесні. Деколи ви брешете і обманюєте людей. І ви настільки майстерно це робите, що часом і самі не усвідомлюєте, що брешете. Постарайтеся бути більш чесними.

Скорпіони привабливі і користуються цим. Деколи ви переходите всі особисті кордону і навіть принижуєте людей.

Стрільці вважають себе найважливішими. Одержимість власною особистістю не призведе до хорошого. Світ не повинен обертатися навколо вас, вистачить себе так вести, адже навколишнього світу все одно на ваш нарцисизм.

Козероги бояться майбутнього. Раціональна особистість не дозволяє їм залишати можливість для спонтанності, їм потрібно все знати наперед. Намагайтеся жити сьогоденням і менше накручуйте себе.
Водолії постійно засуджують людей. Намагайтеся концентруватися на хороше в людях. Постійна критика в бік оточуючих не йде на користь не вам, не їхній самооцінці.

Риби живуть ілюзіями. Іноді ви втрачаєте зв'язок з реальним світом. Ваша проблема полягає в тому, що ви не докладаєте зусиль, щоб втілити свої мрії в реальність. Вам потрібно припинити жити мріями.

Пише - znaj.ua

Все буде Україна