«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Євробачення 2018: букмекери спрогнозували місце MELOVIN в півфіналі

Артист може потрапити в трійку лідерів Букмекери назвали, яке місце може зайняти представник України MELOVIN на Євробаченні 2018. Про це повідомили на сторінці "Євробачення Україна" в Facebook. "У другому півфіналі ми почуємо 18 пісень, а Європа активно робить ставки на своїх фаворитів. Україна потрапляє в десятку, і тому у нас є хороші шанси бути у фіналі шоу", - пишуть в мережі.

Так, за прогнозами букмекерів український виконавець може зайняти третє місце в першому півфіналі. Перед нашим представником в рейтинговій таблиці розташовані Швеція і Австралія. Також до першої десятки за версією букмекерів увійшли Нідерланди, Норвегія, Польща, Молдова, Данія, Росія і Латвія. пише РБК

Перший півфінал Євробачення 2018 відбудеться в 8 травня в Португалії. Повідомляється, що оцінка букмекерів може змінитися після репетицій.

Раніше букмекери обрали фаворита Євробачення 2018. Першим в букмекерському топі знаходиться Ізраїль, який буде представляти на конкурсі співачка Нетта Барзілай з піснею Toy (рус. "Іграшка" - ред.). Її шанси оцінюються дуже високо, саме тому коефіцієнт ставок не перевищує позначку 1,05.

Все буде Україна