«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 03 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 03 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам варто остерігатися конфліктів, в тому числі, зі своїми друзями та спонсорами. Розбіжності можуть позначитися не тільки на вашому настрої, але і на фінансовому становищі, прибутках, а також на долі загального проекту, якщо ви такий почали. У цей день краще утриматися від формування нової команди, з'ясування відносин матеріального грунту, відкриття бізнесу, перебування в чужому колективі, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям сьогодні варто уникати небезпечного поєднання агресивності, ентузіазму та впертості: є ймовірність нашкодити собі своїми ж діями. Для реалізації добрих намірів ви часто будете вибирати не ті шляхи. Небажано ризикувати, проявляти ініціативу, займатися нововведеннями, експериментувати з технікою і електронікою, заводити друзів, посилено займатися спортом, вступати в конкуренцію.

Близнюки

Близнюки проведуть цей день на позитивній хвилі, якщо злегка «здіймуться» над грубою дійсністю. Сьогодні краще уникати тісного контакту з матеріально-економічною гранню подій. Наприклад, не варто псувати фінансовими претензіями романтичний вечір, або заздалегідь оцінювати що-небудь приємне з позицій чистої вигоди. Також, не рекомендується займатися діловими і технічними питаннями.

Рак

Сьогодні у Раків велика спокуса змінити своїми правилами і вчинити не так, як завжди. Можливо, цьому посприяє сама обстановка: незнайома середа, оригінальна компанія, нова симпатія. Зірки радять краще придивитися до того, що здається вам привабливим: вигоди та бонуси, одержувані вами зараз, можуть бути пов'язані з ризиками в майбутньому. Небажані позики і кредити, любовні аванси.

Лев

Сьогодні для Львів все вирішує чужа чарівність. Той, хто викликав у вас симпатію, доб'ється від вас багато, а той, хто не подобається, викличе роздратування. Не варто псувати стосунки з тими, хто може бути вам корисний чи здатний нашкодити. Не кращий день для побачення, примирення, спроби звернути на себе увагу. Велика ймовірність опинитися в тіні, партнер, чи суперник може бути привабливіше вас.

Діва

Сьогодні Дівам доведеться займатися приємними дрібницями, але зірки радять не захоплюватися лише хорошою стороною ситуації і вжити заходів обережності. В іншому випадку, день обіцяє не тільки радісні, а й важкі моменти. Можливі проблеми з технікою, транспортом, фінансами, електрикою і електронікою, наданням послуг. Може дати збій нова система. Потребують додаткової уваги вихованці.

Терези

Терези день закликає насолодитися дружбою, романтикою або новим хобі. Непоганий момент для вечірок, розваг, ігор з дітьми. Позитивних сторін сьогодні більше, ніж негативних, проте розваги і задоволення можуть мати побічні ефекти, містити в собі матеріальний збиток або іншу небезпеку. Можливі ускладнення у зв'язку з отриманням призів і подарунків, заняттями спортом, сексом, бізнесом.

Скорпіон

Цей день здатний внести в життя Скорпіонів свіжий струмінь, але реакція на зміни не у всіх представників знаку буде однозначною. Те, що радує вашого партнера або домочадців, може не подобатися вам. Через неспівпадіння смаків, звичок, поглядів чи матеріального становища можливий конфлікт. Не найкращий момент для спроби вручити подарунок, налагодити побут, гармонізувати шлюб, врівноважити інтереси.

Стрілець

Для Стрільців це приємний і вдалий день, але в будь-якій події можливі перешкоди. Саме із-за них багатьом Стрільцям буде важко залишатися ідеалістами. У ваші плани часто грубо втручатися реальний світ з його «низинними» потребами. Проблем буде менше, якщо ви практичні і заздалегідь підготувались до можливих ускладнень, наприклад, заправили бак авто, вигуляли вихованців або запаслися провіантом.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще не покладатися на випадок. Якщо ви толково ведете свої справи, проблем не передбачається, вашим завданням буде лише утримуватися аж до ночі від нових пригод. А ось якщо раніше ви допускали помилки, наприклад, купували неякісні непотрібні речі, покладалися на удачу або жили у борг, можлива «віддача»: поломки, фінансові збої, конфлікти. Краще відмовитися від угод, шоппінгу.

Водолій

Водоліїв сьогодні підводить імпульсивність або егоїзм. День провокує конфлікти з близькими, сварки через матеріальні і побутові проблеми, ревнощі у відносинах, посилює ризик травм, пошкоджень, збитків. Можливий неправильний вибір. Небажані покупки, угоди, косметичні процедури, експерименти з дієтою та побутом. Не варто занадто агресивно відстоювати свої потреби і занадто вперто слідувати своїм звичкам.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам у всьому керуватися здоровим глуздом. Чим активніше навколишня дійсність схиляє до нововведення, романтики або експериментів, тим більше підстав зберегти їй вірність. В іншому випадку, зі спостерігача чужих проблем ви перетворитеся в їх учасника. Утім, негативний досвід теж буде корисний, за умови, що він не дуже сильно позначилася на вашому гаманці.

Все буде Україна