«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 08 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 08 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам зірки не радять розвивати надмірну активність вранці. Початок дня підходить для коротких поїздок, рутинних контактів і інших нескладних справ, але вам не варто чекати від себе і ситуації багато. У другій половині дня зросте емоційність, може з'явитися потреба у притулку або у взаєморозумінні. Ви отримаєте звістку від близьких чи будете змушені обговорити з ними нагальне питання, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців найбільш сприятлива друга половина доби. У цей час почне надходити потрібна інформація, складуться сприятливі умови для цільових контактів, поїздок, візитів, навчання, листування, спілкування із сусідами, друзями та ріднею, роботи з документами, розрахунками. Попутно буде шанс обзавестися цікавими знайомствами, які стануть в нагоді вам не тільки в осяжний час, але й у віддаленому майбутньому.

Близнюки

На початку дня у Близнюків велика спокуса включитися в новий виток активних дій або затіяти чергову авантюру, але робити цього зірки не радять. Ентузіазм швидко вичерпається, а об'єкт вашої зацікавленості незабаром зміниться. У другій половині доби ви можете опинитися перед незвичною дилемою, яка повністю поглине вашу увагу. Можливо, це буде сімейне, фінансове або господарське питання.

Рак

Ракам не варто перевтомлюватися вранці, так як ключові події вірогідні у другій половині дня. Саме вони викличуть найбільш яскраву емоційну реакцію, торкнуться ваших потреб, планів, звичок, думок або почуттів. Можна розраховувати на цікаві перспективні пропозиції, на гарні звістки від друзів або фінансових інстанцій. Ви можете опинитися перед незначним з вигляду, але відповідальним вибором.

Лев

На цей день Левам не варто планувати активну зовнішню діяльність, поспішати з вибором під впливом емоцій. Друга половина дня посилить потребу в захисті або самоті. Можливо, вам доведеться повернутися додому або зробити привал в дорозі. Наради, переговори, листування, робота з документами пройдуть краще в спокійній обстановці або в колі довірених осіб, наприклад, членів сім'ї або старих друзів.

Діва

Починанням Дів сьогодні сприяє друга половина доби. Якщо ваш ранок почався з нервозності і метушні, рекомендується почекати: поспіх не призведе ні до чого, крім марно витрачених сил. Вечірні години підходять для розмови з домочадцями, членами родини, старими друзями, а також для знайомств і спілкування з новими приятелями, за умови, що ви бачите в них своїх майбутніх однодумців.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться перейти від філософії пригод і відкриття нових горизонтів до більш прозаїчних завдань. Наприклад, кар'єрного зросту, захисту прав або цінностей. Якщо ви отримуєте освіту, не завадить подумати про стажування та вигідне застосування отриманих знань. Друга половина дня підходить для спілкування з роботодавцем, вивчення цільової нової інформації. Можливо, належить зробити вибір.

Скорпіон

Сьогодні зірки прихильні до Скорпіона, але свою прихильність до представників цього знака проявлять в повної мірі лише в другій половині дня. Саме в цей час вам варто налагоджувати зв'язки, приступати до нового циклу навчання або контактів, а також вирушати в дорогу, особливо, в довгу і важку. Ви можете покращити навігацію, отримати цікаву пропозицію, матеріальну допомогу або пораду.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям утриматися від ініціативи, особливо, під впливом імпульсу. На початку дня шкідливі поспішні реакції на чужі дії: є ймовірність провокацій. У другій половині доби вживати ті чи інші кроки рекомендується лише під впливом необхідності або боргу, наприклад, сімейного. При цьому не завадить заздалегідь ретельно все прорахувати і вжити заходи обережності.

Козеріг

Козерогам не варто кидати всі сили на подолання проблем вранці, так як частина з них ще знадобиться ввечері. В кінці дня навряд чи потрібна фізична активність, зате не завадить хороша психологічна форма. Це вдалий час для переговорів, якщо ви заздалегідь змиритеся з деяким дискомфортом і подвійністю. Можливе запрошення до діалогу від члена сім'ї, партнера по шлюбу або колеги.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще налаштуватися на обов'язковий фронт робіт. На щастя, він не обов'язково буде нудним, головна умова успіху — емоційна залученість. Добре зайнятися завданнями, що включають в себе цілі допомоги, турботи, лікування, милосердя. Друга половина дня зажадає готовності до зворотного зв'язку або до роботи з інформацією, можлива розмова про насущне з колегою, лікарем або членом сім'ї.

Риби

Рибам варто утриматися від зайвої підприємливості вранці, так як сьогодні це потенційно несприятливий час доби. Друга половина дня обіцяє поліпшення обстановки, стабілізацію самопочуття і настрою. В цей час корисно трохи знизити запити і знову вивчити потрібну інформацію. Це найбільш слушний момент для будь-яких контактів, включаючи бесіди з колегами, родичами і дітьми.

Все буде Україна