«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 09 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 09 липня 2020 року.

Овен

Цей день зробить Овнів менш рішучими, більш вразливими, скритними і схильними до навіювань. Він може початися з приватної сімейної розмови або звісток, які прийшли з таємних каналів. Краще не робити ставку на швидку реакцію, спритність і винахідливість: сьогодні ці якості можуть вас підвести. Можливі ілюзії кохання, дивацтва в фінансових справах, таємні сумніви, чутливість до пліток, інформує Ukr.Media.

Телець

Події цього дня підживлюють фантазії Тельців. Імпульс до них може дати ранкова новина або сюрприз, розмова з родичем, попутником або старим знайомим. І минуле, і майбутнє може малюватися вам ланцюгом картин на вашому «внутрішньому екрані», під «акомпанемент» емоцій. Краще за все використовувати таку гру уяви в художній творчості: кіно, музиці, літературі, живописі, фотографії.

Близнюки

Сьогодні Близнюки схильні плутатися в своїх бажаннях і відчуттях. На тлі емоційної плутанини, можливі непорозуміння і в більш приземлених життєвих речах — наприклад, у фінансових питаннях і при взаєморозрахунках. Не зашкодить уважність при обговоренні оплати праці та відшкодування збитків. Рекомендується відкласти важливі покупки, відмовитись від радикальних косметичних та естетичних експериментів.

Рак

Сьогодні Раків врятує природне чуття, і не лише воно. Ви опинитеся на одній хвилі з людьми, які поділяють ваші переконання, і зможете отримати від них цінну підказку. Можна сподіватися на співпереживання друзів або співчуття від тих, хто побував в ситуації, схожій з вашою. Важливі плани не варто відкладати на вечір: вранці ви будете найбільш переконливі в спілкуванні і щасливі в інформаційній «риболовлі».

Лев

Сьогодні Левам доведеться тренувати інтуїцію та емпатію, частіше звертатися до персонального або колективного «банку пам'яті». Від чуйності та вміння налаштуватися на потрібний лад може залежати безпека. Можливий підвищений інтерес до психології, містики, таємниць. Це відповідний день для приватних консультацій, включаючи лікарські, для сімейних розмов, перегляду фільмів і вивчення архівних матеріалів.

Діва

Дівам сьогодні нелегко розібратися в нюансах чужих емоцій. Не виключається невеликий обман або лукавство (швидше за все, з добрих спонукань). Якщо ви емоційно та фінансово залежите від інших людей, є ризик плутанини або ілюзій. Однак ви можете покластися на тих представників свого близького і далекого оточення, з ким давно стали друзями, сповідуєте одну віру або переслідуєте загальні цілі.

Терези

Сьогодні успіхи Терезів мінливі: вони залежать від емоцій і самопочуття, від новин, обстановки і оточення. Можливі сюрпризи при оплаті послуг, під час використання ліків і косметики з лікувальними властивостями. На хід подій вплине рівень емпатії, вміння знайти потрібний делікатний тон у спілкуванні з людьми. «Змазати» розрахунковий ефект і знизити принесену користь здатна ваша або чужа неуважність.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони інтуїтивно оберуть перевірену і дуже вдалу для себе тактику. Це вийде в них настільки переконливо, що оточуючим залишиться лише покірно підлаштуватися під їх очікування. Більшість Скорпіонів поводитиметься тихо і без зайвого епатажу, вважатиме за краще просувати свої інтереси або ідеї тонко, майстерно і ненав'язливо. Багато Скорпіонів виявляться чудовими психологами і «сповідниками».

Стрілець

Сьогодні Стрільці непогано орієнтуються в практичних питаннях, але не надто добре — в тонкощах відносин, можуть стати жертвою зваблювання або прийняти легку симпатію за надійну спорідненість душ. Зірки радять вести справи з близькими людьми: сім'єю, довіреними особами. Зняти сумніви в партнері допоможе приватна розмова. Є шанс успішно розпорядитися особистими володіннями або сімейним майном.

Козоріг

Сьогодні Козороги можуть розраховувати і на своє чуття, і на допомогу долі. Зовнішні обставини забезпечать вам явну чи таємну підтримку, емоційну або інформаційну. Ви можете отримати лист, пораду або відомості про людей, які цікавлять, отримати знак в дорозі або побачити віщий сон. Варто відгукнутися на запрошення до діалогу або пропозицію про зустріч.

Водолій

Сьогодні зірки радять Водоліям стати уважнішими в грошових питаннях (особливо, якщо вони пов'язані з особистим життям, грою чи творчістю). Вірогідні ілюзії та помилки при виборі подарунків, товарів для відпочинку, матеріалів для креативного хобі. Більш вдала покупка ліків, дієтичних продуктів, корисних нових аксесуарів для будинку, сім'ї і вихованців. Відповідний момент для оплати дрібних послуг.

Риби

Риби сьогодні хочуть довірчих особистих бесід, не проти отримати або дати дружню пораду, уважні до новин, готові поділитися тим, що у душі або застосувати свій літературний талант. Разом з даром слова, активізуються ваші чуття і уяви. Вашим слабким місцем може виявитися смак або розпорядження грошима. Не варто займатися дизайном, купувати речі для своїх особистих потреб або для домашнього комфорту.

Все буде Україна