«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 11 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам доведеться зробити черговий хитромудрий хід, вдало граючи на якісь суперечності. Багато Овнів здійснять його в особистих інтересах — наприклад, бажаючи викликати чиюсь симпатію. Частина вашої енергії може піти в розбіжності з близькими. Бажано з самого початку знати міру в клоунаді, авантюрі, подвійній грі чи зухвалій поведінці: перейшовши межу, ви гарантовано поставите себе під удар.

Телець

Сьогодні у Тельців є спокуса втягнутися в чужі маніпуляції, наприклад, в якийсь «невинний» розіграш. При уявній легкості такого кроку, зірки попереджають про його приховану підступність: уявні друзі по грі незабаром можуть посміятися над вами. Не кращий день для вибору надійного партнера. Якщо у вас є вороги, зараз вони носять маску: посміхаються вам в обличчя і інтригують у вас за спиною.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам по душі паралельні заняття, особливо, у формі флірту, ігри та інтриги. Багато Близнюків будуть діяти в розрахунку на майбутнє, забезпечуючи собі вибір або простір для маневру. Не виключено, що ви будете втягнуті одночасно в два проекти. Варто пам'ятати, що при цьому для вас подвоюються не лише приємні бонуси, але і ризики (які, як підказують зірки, досить високі).

Рак

Ракам сьогодні варто бути обережнішими, стежити за своєю мовою і репутацією. Великий ризик опинитися «між двох вогнів», на роздоріжжі, у професійній або юридичній пастці. Небажано планувати на цей день консультацію, виступ, інтерв'ю, переговори, початок співпраці, вступ на посаду. Небезпечно переслідувати дві мети одночасно, не маючи підтримки і досвіду подібних маневрів.

Лев

Сьогодні в пориві ентузіазму Леви схильні переоцінювати свою витривалість. Між тим, перший імпульс і перша удача не гарантують, що у вас вистачить дихання на весь забіг. Будь-яка пригода — авантюра, якщо ви не врахували реальність. Не варто ігнорувати свої нездужання і прогалини в техпідтримці: будь-який недолік ускладнить вам шлях. Можливі проблеми зі зв'язком і спілкуванням, збої при передачі інформації.

Діва

Дівам цей день готує пригоду. Хоча б раз протягом доби ви опинитеся в пастці, двоїстому або цікавому положенні. Може підвести техніка, хтось із друзів або близьких. Навіть якщо у вас все в порядку з реакцією і почуттям гумору, не варто грати з вогнем: перехід до другої, небезпечної сторони події буде моментальним. Спровокувати кризу може одне невірне слово або один ризикований крок.

Терези

Сьогодні Терези поступаються ініціативою своєму партнеру, представнику або супротивнику, але це мало що змінює. Зрештою, обидві сторони грають в одну гру і однаково зацікавлені в її продовженні. І з того, і з іншого боку можливі нечесні ходи: зміни масок, «перевзування в стрибку», взаємні передражнювання та інші фокуси. Варто бути напоготові в переговорах, в процесі співробітництва, флірту.

Скорпіон

Скорпіонів в цей день чекають термінові клопоти, з чужої чи власної подачі. Імовірні суперечки, жарти, метання між варіантами, короткі відрядження. Не виключено, що саме сьогодні вам доведеться оперативно замінити свого колегу, повозитися з вихованцем або щось відремонтувати. З'явиться привід освоїти нестандартний маневр, бліц-прийом. Можливі нетипові симптоми недуги, невеликі травми.

Стрілець

Сьогодні Стрільці потребують активного способу життя. Його може забезпечити спорт, відрядження, термінова справа (бажано, з елементами творчості), діловий ентузіазм, любовний азарт або ведення ризикованого бізнесу. Прилив енергії і сплеск адреналіну дозволять зайнятися двома справами відразу, провести паралельний бій або сеанс одночасної гри. Батькам варто подбати про рухливі ігри для дітей.

Козоріг

Козорогам день обіцяє домашні або ділові клопоти, зростаючу дратівливість. Доведеться вибирати між двома пропозиціями або варіантами рішення. Можливі коливання щодо житла, автостоянки, способів ремонту будинку, розділу партнерських повноважень, розмежування території, ведення сімейного бізнесу. Варто уникати сварок: компроміс простий у дрібницях, але складний у принциповому для вас питанні.

Водолій

Водоліїв день кличе до рухливого способу життя. Це відповідний момент для термінового відрядження, велопрогулянки, спортивної гри, турпоходу, участі в активній тусовці. Не обійдеться без пригод у дорозі, сварок з оточенням, складнощів при спробі налагодити зв'язок. Можлива хвилина роздоріжжя, вибору, компромісу. Атмосфера драйву, азарту і авантюри стане прекрасним фоном для розвитку особистих симпатій.

Риби

Події цього дня задають Рибам надто напружений ритм. Багато Риб будуть раді можливості попрацювати і внести у своє життя трохи динаміки, але далеко не всім Рибам вдасться довго витримувати запропонований темп. Зірки радять не гнатися за більш енергійними людьми і ні в одній грі не ставити на кін усе. Безпечніше задовольнитися дрібною удачею: невеликим придбанням, скромним виграшем.

Все буде Україна