«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 16 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 16 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам використовувати можливості вихідного дня для того, щоб забути про повсякденні турботи. Якщо у вас складні стосунки з домочадцями або ви втомилися від побутових турбот, не варто залишатися вдома. Краще відправитися на природу, побувати в гостях, влаштувати романтичне побачення або легку пригоду, стикнутися з чужою культурою, вийти за межі звичного місця проживання, інформує Ukr.Media.

Телець

Цей день надихне Тельців, небайдужих до пригод і містики, але залишить приємні враження і у більш консервативних представників знаку. Сьогодні можна знехтувати багатьма правилами, яким доводиться слідувати в будні. Ви можете дозволити собі екзотичні витрати, незвичайний досвід духовного плану, контакт з іншою країною або культурою. У критичний момент в гру вступить щасливий випадок.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам нелегко змагатися з партнерами: ті можуть бути більш освіченими або популярними. Однак ніхто не позбавить вас такої сильної зброї, як особиста чарівність. Щоб з кимось порозумітися, вам достатньо викликати симпатію і дати зрозуміти, що ви не несете загрози. День гарний для романтичної зустрічі, адаптації до іншого культурного середовища. Взаємна ідеалізація допоможе згладжуванню протиріч.

Рак

Сьогодні Ракам доставлять радість справи, пов'язані з благодійністю, гуманністю і нальотом пригод. Якщо у вас багато енергії, ресурсів і велике серце, ви можете присвятити себе не тільки турботі про благо близьких, але і більш широкій діяльності, наприклад, просвітницькій, екологічно або соціально орієнтованій, цілительській, духовній. Хороший день для контакту з природою, тваринами.

Лев

Для Левів день буде насиченим у романтичному, творчому або духовному відношенні. Вами керуватиме віра, любов та надія. Зросте тяга до людей, яких ви вважаєте однодумцями або учнями. Це вдалий момент для авантюри, якщо ви дієте виключно мирними засобами і в благих цілях. Можна подати хороший приклад доброти і благородства дітям, або розважитися разом з ними.

Діва

Сьогодні уваги Дів може вимагати житло або прилегла до нього територія, наприклад, дачна ділянка, сад або квітник. Ймовірно значуща приємна подія в родині. День сприятливий для розширення та благоустрою території, але не надто вдалий для виснажливої роботи. Більш придатними заняттями можуть стати відпочинок, новосілля, огляд володінь, прийом гостей, сімейне свято або «круглий стіл».

Терези

День обіцяє Терезам позитивні враження від поїздок і візитів. Він стане особливо насиченим, якщо ви опинилися в гостях або закордоном. Це чудовий час для екскурсій, виїздів на природу, огляду місцевих пам'яток, відвідування культурних та побутових заходів з вираженим національним колоритом. Але ви можете непогано провести час у близькому колі, наприклад, в компанії сусідів.

Скорпіон

В цю добу доля готова порадувати Скорпіонів грошовим надходженням, подарунком, дорогою покупкою, компенсацією, вдалим внеском або іншою формою практичної вигоди, але зірки радять цінувати не тільки матеріальні блага. Не менш важливими сьогодні можуть виявитися переживання духовного характеру, наукові і культурні відкриття. Відповідний момент для знайомства з чужими звичаями, національною кухнею.

Стрілець

Для Стрільців день сприятливий, але великі дари долі малоймовірні. Можна сподіватися на відновлення душевного світу, зростання авторитету, поліпшення самопочуття. Можливий спокуса прикрасити свій образ в чужих очах, проявити зайву сентиментальність або щедрість. Зірки радять пам'ятати про почуття міри, уникати егоїзму, підтримувати баланс у відносинах, не зловживати напоями та ліками.

Козеріг

Козерогам краще запланувати на цю добу відпочинок. Не завадить змінити звичне середовище перебування, наприклад, міську квартиру на заміський будинок. Це вдалий час для тісного спілкування з природою, з незнайомою або забутою культурною традицією. Можна побути мрійником, віддати данину гуманним ідеям або загальнолюдським цінностям. Почуття і плани, які виникли сьогодні, можуть залишитися «повітряними замками».

Водолій

Сьогодні зірки радять Водоліям не залишатися вдома і не занурюватися в побут. Це прекрасна доба для романтичної зустрічі, особливо, якщо вона протікає в незвичайній обстановці. Також, цей день посилює роль колективних цінностей та духовних сил», підвищує потребу у контакті з однодумцями. Не виключена схильність ідеалізувати своїх друзів, дітей, кохану людину або наставника.

Риби

Сьогодні Риби — ідеалісти, потребують у джерелі віри або об'єкті захоплення. Може знову набрати силу давня мрія. Честолюбні Риби будуть мріяти про успіх та популярність. Зростання запитів зробить погану послугу, якщо супроводжується переоцінкою своїх можливостей або нереалістичною оцінкою ситуації в цілому. День сприятливий для любові, творчості, подорожі. Краще не приймати рішень, не давати обіцянок.

Все буде Україна