«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 22 січня 2022 — що обіцяють астрологи

Овен

У цей день Овни подивляться на багато що інакше, може з'явитися бажання змінити мету, стиль, тактику. Однак не всі ідеї сьогодні безпечні і життєздатні, найцікавіші потребуватимуть доопрацювання. Не варто робити щось зопалу: велика ймовірність помилки, невдоволення результатом, сварки з однодумцями, часткового анулювання завойованих успіхів. У діях, вжитих за необхідності, не завадять додаткові запобіжні заходи, на випадок непередбаченого повороту подій, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям зірки обіцяють благополучний день. Сьогодні відсутній привід для нових тривог, можна нічого не побоюватися, не чекати прямої або прихованої атаки. Це хороший день для мирних спокійних занять, найбільше задоволення доставлять захоплення, пов'язані з мистецтвом, красою, духовним життям. Також, це прекрасний момент для сімейного спілкування, можна відвідати близьких родичів або написати далеким. Є шанс скористатися сімейною протекцією, отримати підтримку. Можливі вдалі придбання.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам потрібне не просто спілкування, а діалог. "Гра в одні ворота" для них менш цікава (втім, як і для їх співрозмовників). На жаль, взаємна тяга до спілкування не завжди гарантує взаєморозуміння, з обох сторін можливі вельми живучі старі ілюзії. Зірки радять вам делікатніше ставитися до самолюбства іншої людини і не перебивати її, поки вона викладає вам свою особисту думку.

Рак

Сьогодні увагу Раків привернуть новини, пов'язані з фінансами, дітьми, бізнесом або творчістю. Якщо ваш успіх пов'язаний з однією з цих сфер, доведеться тримати руку на пульсі подій і спілкуватися з тими, кому близькі ваші проблеми. Можливі й дискусії на інші злободенні теми. Прийме рішення той, від якого залежить ваш бюджет. Ймовірна важлива покупка, доленосна грошова операція або домовленість. Не варто переходити до конкретних акцій без необхідності і укладати нові великі угоди.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам бути практичнішими, тверезо оцінювати економічну сторону будь-якої ситуації. День підходить для здійснення угод, для придбання інструментів, домашнього начиння, дрібних деталей і запчастин. Потрібні дрібниці від перевірених виробників можна закуповувати оптом. Актуальною темою можуть стати заробітки, оплата послуг. Небажано планувати на цю добу переговори і знайомства.

Діва

Сьогодні Діви легко отримають аванс енергії, але так само легко здатні її розтратити. Почавши ту чи іншу справу зі сплеску ентузіазму, ви можете швидко видихнутися (або відчути раптовий занепад сил до вечора, після довгого напруженого дня). Помилкове натхнення може підвести, якщо ви беретеся за домашні або інші справи. Це не найкращий момент для починань на постійній основі, ефективніше бліц-кидки.

Терези

Терезам зірки обіцяють благополучне завершення справи, підтвердження розрахунків і позитивних очікувань. Можлива значуща подія в групі друзів або в близькому вам соціальному середовищі. Добре взяти участь у загальному проєкті. Важливий день, якщо ви — лідер в колективі. Якщо своїх ресурсів не вистачає, можна розраховувати на підтримку друга, вдалий збіг обставин, знахідку, осяяння. Надію не варто втрачати до останнього моменту: не виключено, що допомога приспіє тоді, коли ви її вже не чекаєте.

Скорпіон

Цей день стимулює думку Скорпіонів, допомагає їм заново сформулювати свої висновки, приступити до розмови, розрахунків, літературної роботи. Якщо вам не терпиться почати прямо сьогодні, краще не тягнути до вечора: в кінці дня вас чекають прикрі осічки. Вдень вам буде легше сконцентруватися на потрібній темі і знайти співрозмовників, застосувати професійні знання, пустити в хід свій авторитет і досвід.

Стрілець

Зірки благоволять активним і заповзятливим Стрільцям, готовим до нестандартних кроків. Можливі проблеми з узгодженням ініціатив. Відносини з однодумцями будуть більше нагадувати суперництво, ніж співпрацю. Не забувайте, що сьогодні будь-яка справа має на увазі елемент гри, і не приймайте нічого всерйоз. Якщо у вас філософський склад розуму і ви любите тишу, день може виявитися для вас надто клопітким і неспокійним. Також в цю добу не варто розвивати романтичні любовні зв'язки.

Козоріг

Козорогам варто присвятити цей день зміцненню своїх ключових позицій. Корисно систематизувати все, що захистить ваші права на майбутнє: зміцнить авторитет, дозволить вчитися, лікуватися або подорожувати. Добре зайнятися реанімацією зв'язків (включаючи контакти з іноземцями і знайомства з впливовими особами), підтвердженням освіти, оновленням знань, пакетом документів міжнародного зразка.

Водолій

Найбільший інтерес у Водоліїв викличуть оригінальні завдання, а також люди і проєкти, що виходять за рамки стандартів. Якщо ви ідеаліст і прагнете до зайвої правильності, події доведуть вам, що найбільш привабливі об'єкти з невеликими недоліками і особливостями. Чужа "родзинка" здатна стимулювати вас на власні творчі пошуки. Це продуктивний день, якщо ви шукаєте свій напрямок у творчості, місце в житті, покликання, мрієте наблизитися до кумира або зустріти «свого» партнера.

Риби

Рибам варто зробити девізом дня помірну активність. Поспішати і зволікати — дві однаково грубі помилки, уникайте обох. Не витайте в хмарах, у будь-якого вчинку сьогодні є конкретна мета або причина. Як тільки ви її знайдете, з'явиться спосіб вирішити проблему. Відповідний момент для пошуку посередників, поручителів, представників в суді або іншій інстанції. У будь-яких відносинах, включаючи романтичні, зберігайте паритет і будьте гранично конкретні. Навколишні хочуть точно знати, чого ви від них чекаєте.

Все буде Україна