«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 23 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 23 липня 2020 року.

Овен

Сьогодні Овнам доведеться займатися не тим, чим хочеться, а тим, що потрібно. Багатьох Овнів закличе службовий обов'язок, повсякденна рутина. Вдалий день для спілкування з колегами, товаришами по службі і представниками сервісів, для обговорення новин і останніх дрібних оновлень для відвідування аптеки або клініки, проведення лікувальних процедур. Бажано відразу розставити пріоритети і окреслити коло обов'язків.

Телець

Тельцям день обіцяє загальне поліпшення. Вам стане простіше знайти інформацію та донести свої ідеї до потрібних людей, а якщо останні дні пройшли в скрутному режимі, то скинути незручну маску і повернутися в комфортний образ. Зросте учительський, батьківський і професійний авторитет, почнуть більше радувати успіхи дітей і учнів. Можлива невелика плутанина в грошах або почуттях, у процесі покупок.

Близнюки

Близнят день змусить обговорювати зі своїм близьким оточенням сімейні, службові та господарсько-побутові теми, з упором на практичні деталі. Вникаючи в тонкощі, необхідно тримати в голові всю картину (план дій, карту місцевості, список зобов'язань, історію питання). Фоном дня може стати легке сум'яття в почуттях і неясність відчуттів. Вас може підвести смак. Небажані випадкові покупки.

Рак

Сьогодні Ракам цікаві практичні нюанси і потрібен обмін думками. Будь-яка розмова може затягнутися, захопивши коло пов'язаних тем. Не варто шкодувати на це час: уїдливість допоможе скласти пазли, поповнити знання, з'ясувати подробиці. День підходить для візитів в інстанції, консультацій, навчальних занять, вивчення інструкцій і протоколів. Важливо проявити пошану до авторитетів, звань і статусів.

Лев

Сьогодні Левам варто проявити більше меркантильності і скрупульозності. Недбалість призведе до дрібних, але прикрих помилок, яких цілком можна було уникнути, дотримуючись знайомого плану та керуючись надійними критеріями. Не завадить уважніше вивчати платіжну і супровідну документацію, інструкції, рецептури, пояснення дрібним шрифтом, прискіпливіше обирати медикаменти та лікувальну косметику.

Діва

Сьогодні у Дів хороші кінцеві перспективи, а ось на початку будь-якого шляху можливі затримки. Вас може збити з пантелику легке спокуса або скороминуча симпатія. На важливій співбесіді або відповідальній роботі подібні невинні дрібниці можуть підмочити свою репутацію. Це сприятливий день для спілкування, але краще почекати з фактичною покупкою, платежем, обміном, фінансовим або естетичним вибором.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться вникнути в тонкощі, які їм не завжди приємні. Увагу можуть привернути деталі, пов'язані зі здоров'ям, господарством, платежами. День підходить для нарад на делікатні теми, а також для детального обговорення фінансових новин, нюансів оплати послуг або розподілу доходів. Не той день, коли ви можете бути повністю впевнені в своїх знайомих, особливо у жінках.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні виявляться у середовищі, яке підходить їм по духу, у знайомій компанії або старій команді. Якщо в останні дні становище було не дуже виграшним, з'являється реальна можливість взяти реванш, причому законно. Однак сьогодні дрібні перешкоди здатні збити вас з вірного шляху. Зірки радять відкласти вирішальний хід на завтра, а в цю добу всебічно вивчити диспозицію і обговорити тонкощі справи.

Стрілець

Обставини цього дня вимагають від Стрільців практичності і професіоналізму. Залежно від особистого статусу і повноважень, вам знадобиться старанність або ретельний контроль за підлеглими. Якщо ви займаєте керівну посаду, необхідні стратегічне мислення і широкий кут огляду. Не завадить досвід експерта, діагноста. В спілкуванні з людьми потрібні делікатність, дипломатичність і гнучкість.

Козоріг

Сьогодні Козороги на вірному шляху і на хорошій психологічній хвилі. День допомагає вести переговори, підтримувати контакти з іноземцями і важливими інстанціями. Незалежно від серйозності ваших намірів, почати розмову краще в неформальному довірчому тоні. Складні справи варто перенести на завтра, так як в цю добу можливий невеликий дискомфорт або дрібна затримка на старті задуманої справи.

Водолій

Увага Водоліїв сьогодні може виявитися прикута до проблем здоров'я і тонкощів самопочуття. Зірки радять не ігнорувати їх, особливо, якщо йдеться про хронічні захворювання: зараз великий ризик рецидиву. Корисно поговорити з лікарем, відвідати аптеку або пошукати медичну інформацію. Не зовсім стандартну, але цілком слушну пораду вам можуть дати близькі друзі, колеги або домочадці.

Риби

Сьогодні самі обставини допоможуть Рибам шукати інформацію, налагоджувати і оновлювати контакти. Потрібні люди можуть знайти вас самі, в надії отримати від вас зворотній зв'язок. Частину відповідей на свої запитання ви знайдете в новинах, в бесідах з друзями і близькими. Перешкодою ідеального взаєморозуміння можуть стати уявні симпатії або таємні помилкові надії, краще уникати у спілкуванні ноток романтики і флірту.

Все буде Україна