«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 24 квітня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 24 квітня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам не варто зупинятися на середині шляху, а якщо щось пішло не за планом, зірки радять не опускати руки і не втрачати віру в успіх. Причина проста: сьогодні небеса до вас прихильні і ви цілком можете здобути перемогу навіть у безнадійній з виду ситуації. Можливо, вам випаде повторний шанс. Не варто відкладати пошуки удачі далеко від дому, спілкування з іноземцями та авторитетними фігурами, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки пропонують Тельцям забути про свою природню практичність, довіритися чуттю, настрою або долі. Можна ненадовго стати авантюристом, покладатися на випадок. Вашу увагу може знову привернути недавнє минуле, наприклад, незакінчена пригода. Рутинними справами в цю добу займатися небажано: буде важко зосередитися, замість дотримання правил вас може потягнути на експромти.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам вигідно залишитися в гущі подій. Важелі управління ситуацією в чужих руках, але і вам в ній знайдеться справа і місце. Можна підтримати дружбу з впливовими людьми, потрапити в популярну групу або «свиту» зоряної персони, нагадати про себе своїй публіці. Зірки радять поважати світогляд партнерів і супротивників, не ігнорувати традиції і цінності, що транслюються навколишнім середовищем.

Рак

В цей день Раки можуть сподіватися на неофіційну допомогу, або просто на великодушне ставлення до себе. Можливо, його проявить медичний персонал або колега. Якщо ваші справи йдуть рівно, зірки радять частіше допомагати іншим. Сьогодні особливо приємно робити добрі справи не за службовим обов'язком, а за велінням серця, отримуючи моральне задоволення. Добре допомогти нужденним, стражденним, «братам меншим».

Лев

Левам аж до ночі забезпечений душевний підйом. Багатьох Левів підтримає глибока віра в ті чи інші цінності, чужі почуття або важливість власної місії. Можлива хвилина вищого щастя і любові, творчості, духовного життя. Буде легко ужитися в образ. Щоб проявити себе в повній мірі, краще уникати жорстких рамок, зайвих формальностей, рутинної роботи, не виступати в ролі офіційної особи.

Діва

Сьогодні багато які Діви відчувають незримий, але глибокий зв'язок зі своїм корінням: сім'єю, батьківщиною. Саме він виручить у складний момент, подарує натхнення, оптимізм і віру, зробить вас добрішими. На ваші думки і почуття вплине походження, виховання, світогляд, досвід дитинства. В цю добу добре приймати гостей, провідувати батьків. Зростають шанси знайти притулок, зустріти теплий прийом далеко від дому.

Терези

Атмосфера цієї доби для більшості Терезів сприятлива. Недавні події залишать «позитивний післясмак», вам буде приємно згадати про них про себе або обговорити їх з кимось вголос. Зростають шанси знову зустрітися з впливовими цікавими людьми. Багато які Терези зіткнуться з ними у своєму найближчому оточенні, знайдуть їх серед своїх сусідів, партнерів, клієнтів, попутників або друзів по навчанню.

Скорпіон

В цей день зростають шанси Скорпіонів на подарунок, виграш, компенсацію, збагачення. Є надія на подолання перешкод і зниження ризиків, вдале завершення сумнівного заходу. Можливо, ви нарешті вирішите зробити велику покупку або інвестицію. Зірки підказують, що кінцевий результат авантюр в даний момент ще не очевидний і багато в чому залежить від випадку, а не від ваших розрахунків.

Стрілець

Сьогодні багато які Стрільці є оптимістами, ідеалістами і не хочуть помічати реальність. Сентиментальність може спонукати вас когось пробачити або взяти під опіку. Удача цього дня — з секретом. Деяких Стрільців підведе сліпа віра у свій авторитет, талант або місію. Вам варто побоюватися зарозумілості і фанатизму. Небажано переїдати, захоплюватися алкоголем, створювати надлишок рідини в організмі.

Козеріг

В цей день Козероги можуть дозволити собі усамітнення, пригоду, занурення в мрії, пошук недосяжного ідеалу. Можливі й інші форми відходу від дійсності, наприклад, у фільми або в чужу культуру. На цю добу вам краще не планувати важливу роботу і починання: відсутність межі між фантазією і реальністю навряд чи буде благом. Не варто закривати очі на загострення хронічних захворювань.

Водолій

Водоліїв день схиляє до гуманізму, ідеалізму і віри у найкраще, що може спонукати витрачати, протегувати і ділитися. Зірки підказують, що ці гідні поваги якості не варто поширювати на важливі сфери, наприклад, управління ресурсами. Допомагаючи іншим матеріально, краще не жертвувати астрономічні суми і цінні пам'ятні речі. Не варто інвестувати забагато у туманне майбутнє.

Риби

Рибам аж до ночі буде важко бути об'єктивними. Ймовірно, вам захочеться прикрасити дійсність, перебільшити власні перспективи, можливості, таланти, або авторитет, або покластися на тих, кого ви явно ідеалізуєте. Небезпечний максималізм. Остерігайтеся приписувати всі людські чесноти або гріхи одній людині, наприклад, своєму батькові, вчителю або начальнику.

Все буде Україна