«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чому не можна дарувати годинник коханій людині

На перший погляд може здатися, що годинник – чудовий подарунок, але з точки зору біоенергетики це зовсім не так. Дарувати годинник коханій людині не варто, і ми пояснимо вам, чому.

У будь-якій ситуації, що стосується неприємних прикмет, намагайтеся користуватися замовляннями на удачу. Так ви зможете уникнути проблем. Існує багато хибних прикмет, тому не всім забобонам можна вірити. Що стосується піднесення в подарунок годинника, то деякі люди вважають, що він дійсно може зруйнувати ваше щастя.

Годинник у біоенергетиці Годинник має досить сильну енергетику, яка бере участь у побудові сприятливої ​​атмосфери в будинку. Відбувається це тільки тоді, коли він справний. Годинник вбирає в себе весь негатив, з яким зустрінуться поза домом. Тому при переїздах годинник краще якомога швидше переносити з будинку в будинок. Якщо переїзд тривалий, краще купити новий.

Перед тим як піднести годинник у подарунок, людина деякий час тримає його в оточенні своєї аури. Годинник вбирає все найгірше, а потім віддає це квартирі або людині, якій призначений. З цієї причини такий подарунок може бути таким собі показником ваших відносин. Якщо все в порядку, годинник не принесе невдач. Якщо ж у відносинах проблеми або дарувальник перебував у поганому настрої, поки годинник був у нього, подарунок може призвести до неприємностей.

Народні прикмети про годинник Навіть народні прикмети доводять небезпеку такого подарунка. У багатьох культурах цей презент розцінюється як символ біди.
 
Імовірно, прикмета про те, що не можна дарувати годинник, з’явилася на Сході. Пов’язана вона з тим, що в китайській мові є ієрогліф, що позначає годинник. Він дуже схожий на ієрогліф смерті.

В середні віки люди і зовсім боялися тримати вдома годинник, тому що вірили, що в ньому міститься темна сила, яка здатна зруйнувати будь-яку ідилію. Годинник, що зупинився, згідно з поширеними забобонами, обіцяє тільки біду.

Якщо одна людина подарує іншій годинник, це може призвести до розлуки. Прикмета з’явилася в результаті багатовікових спостережень: історія знає чимало прикладів, коли люди розлучалися або їхній шлюб розпадався після таких подарунків. Вважається також, що, подарувавши годинник, можна накликати біду на людину, і в її житті почнеться чорна смуга.

Так чи інакше, але прикмети призвели до того, що в сучасному світі, де годинник може дозволити собі майже кожен, стало складно уникнути негативного впливу багатовікових спостережень.

Все буде Україна