«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 25 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 25 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

День додасть Овнам енергії, але правильно нею розпорядитися нелегко. Проблеми вам може створити не тільки власна імпульсивність, але і збіг обставин. Можливі суперечливі бажання або суперечливі ситуації. Поки ви не знайдете підходящу точку рівноваги, частина вашої енергії буде витікати даремно. Перспектива розриватися між двома напрямками особливо вірогідна для березневих Овнів, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні багато Тельців зіткнуться з дискомфортом. Найбільш гармонійно відчують себе рухливі винахідливі Тельці з розвиненим почуттям гумору, готові швидко переключати увагу і пристосовуватися до ситуації. Типові Тельці можуть нервувати через неоднозначність обстановки, неможливість де-небудь «кинути якір» або «пустити коріння», а також з-за власних дивних бажань і випадкових примх.

Близнюки

Сьогодні Близнюки в нестандартній ситуації і змушені діяти відповідно. Можливо, доведеться підтримувати зв'язок з двома групами людей або грати відразу дві ролі. Багатьом Близнюкам це принесе задоволення, так як внесе в їхнє життя різноманітність. Завдання, що стоїть перед вами, може бути не просте, зате, вирішивши його, ви зробите стрибок у майбутнє і просунетеся до мети швидше, ніж думали.

Рак

Сьогодні у Раків суперечливі цілі. Можливо, ви будете розриватися між двома стратегіями. Зірки радять бути обачнішими і не коливатися занадто довго. В іншому випадку, подвійність негативно позначиться на кар'єрі, статусі і репутації, відносинах з законом, партнером або важливими людьми. Можливо, друзі не додадуть значення вашим маневрам, зате їх можуть використовувати в своїх іграх вороги.

Лев

Сьогодні зірки застерігають Левів від імпульсивності і радять обачніше грати в будь-які ігри. Зараз навіть вдалі сценарії мають для вас побічний ефект. Вигравши в одному, ви ризикуєте програти в іншому — наприклад, заплатити за виконання мрії ослабленням захисту, підвищенням навантажень або загостренням хвороби. Перш ніж включатися в запропонований сценарій, не завадить зважити «за» і «проти».

Діва

Сьогодні зірки рекомендують Дівам сім разів відміряти і один-відрізати, навіть при дефіциті часу не нехтувати азами безпеки. Також, у цю добу вам краще не брати на себе забагато, досить точно виконати все, що від вас буде потрібно. Не варто піддаватися пориву нового ентузіазму: для гідного розвитку розпочатого проекту у вас і ваших однодумців може «не вистачити дихання».

Терези

Терезам важливо знайти точку рівноваги між своїми і чужими інтересами. Доведеться підлаштуватися до чиїхось нестандартних маневрів або знайти ключ до непередбачуваних реакцій, інакше навіть вдалий союз потрапить в зону ризику. Даючи на чужій дотепний хід симетричну відповідь, постарайтеся не помилитися: є ймовірність порушити закон або тонкий баланс в спілкуванні з клієнтом, партнером, роботодавцем, конкурентом.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам звернути увагу на технічну сторону справи і не боятися зробити нетривіальний хід. Обставини можуть вимагати швидкої реакції, спритності і нестандартного мислення. Не виключено, що від цього залежатиме швидке завершення процесу, наприклад, лікування або ремонту. Потрібна акуратність, так як деякі моменти будуть не тільки цікавими, але й небезпечними.

Стрілець

Сьогодні Стрільці схильні бачити хороші сторони ситуації і не помічати поганих. Багато які Стрільці отримають право вибору, але віддадуть перевагу його не робити і займатися двома напрямками паралельно. Зірки радять оцінити свої сили: можливо, ви ще не готові до подвійної гри або ризики занадто високі. Якщо ж ви мудро зробите вірний вибір, будь-яка гра завершиться вашою перемогою або, в крайньому випадку, нічиєю.

Козеріг

Козерогів день змушує балансувати на межі, яку краще не переступати. Зірки радять серйозніше поставитись навіть до невинних на вигляд ситуацій: сьогодні вони таять в собі небезпечний потенціал. Можливо, хтось чекає вашої помилки, щоб взяти реванш. Потрібна акуратність вдома, в спілкуванні з близькими, у питаннях, пов'язаних із вибором. Не рекомендується укладання союзів, обмін, операції з авто, нерухомістю.

Водолій

Обставини цього дня можуть здатися Водоліям кумедними, однак смішними і дивними моментами його програма не вичерпується. У будь-якого сюжету може бути своя зворотна сторона, з якою ви, можливо, зіткнетеся не відразу. Зірки радять заздалегідь прораховувати всі доступні ходи і ймовірні ускладнення, щоб не зіткнутися з прикрими наслідками неправильного вибору, наприклад, в дорозі.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять відмовитися від покупок і оголосити табу на всі починання. Не варто піддаватися імпульсивним бажанням, наприклад, укладати швидкі угоди. Не рекомендується проводити обмін, робити вибір, намагатися вести паралельно кілька справ. Також, у цю добу краще не надолужувати згаяне: спроба «сісти в потяг» навряд чи дасть результат, зате змусить витратити ресурси.

Все буде Україна