«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 25 лютого 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 25 лютого 2019 року.

Овен

День підживлює емоційність і сексуальність Овнів, а також їхній інтерес до таємниць і загадок. Можлива схильність до переживань і роздумів замість активних дій. Вдалий час для приватних нарад і співбесід, особистого листування, обговорювання делікатних тем у формі довірчої розмови або сповіді, для відвідування лікаря, психолога. Добре обговорювати і фінансові, податкові питання, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям варто використовувати цей день для особистих переговорів та професійних консультацій, особливо, якщо потрібно обговорити в приватному порядку делікатне питання. Не варто відхиляти запрошення до діалогу: навіть малознайомий чоловік скаже вам щось цікаве, може заінтригувати або, навпаки, щось прояснити. У свою чергу, у вас теж є шанс показати себе чуйним співрозмовником і добрим порадником.

Близнюки

Близнюкам варто проявити більше чуйності до колег, помічників, підопічних. Не про все сьогодні слід говорити відкрито. Доречний трохи більш довірчий тон у спілкуванні з начальством і посадовими особами. Вас можуть покликати на секретну нараду, посвятити в інтимні подробиці, пов'язані з роботою або здоров'ям. Знадобиться інтуїція в роботі з поточною кореспонденцією, розрахунками, інструкціями.

Рак

Ракам аж до ночі забезпечено гармонійний емоційний настрій. Не підведе і обстановка: сьогодні малоймовірні кризи, поразки і різкі зміни. Навіть у нелюбій справі ви знайдете щось приємне, зможете продемонструвати один зі своїх талантів. Добре займатися завданнями, які вимагають уяви, чуття, музичності, доброго слова. Вдалий момент для відсилання особистого листа, ведення щоденника.

Лев

Левам не варто змішувати службові та сімейні справи, зовнішні і внутрішні корпоративні проблеми. Конструктивним контактам сьогодні може заважати підвищена чутливість. Спілкування безпечне лише в тому випадку, якщо ніхто не зазіхає на ваш персональний простір і приватне життя. Можливо, хтось спробує залізти до вас у душу, дізнатися ваші таємниці. Для спілкування та ведення справ важливо вибирати надійних людей.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам не міняти взятий напрям, а навпаки, спробувати вичавити із ситуації все можливе. Обіцяє стати вдалим продовження розмови, поїздки, будь-яких пошуків, навчального або дослідницького процесу. Сприйняття будь-якої інформації аж до ночі буде забарвлене емоційно, багато чого залежатиме від вашого і чужого настрою, загальної атмосфери або обставин минулого.

Терези

Сьогодні Терезам необхідно налаштуватися на відповідний ментально-емоційний лад. Інакше прогрес сумнівний навіть у простих заняттях, не виключені моменти апатії чи відрази до справи. Важливо бачити в своїх зусиллях хоча б невелику користь. При правильному налаштуванні, день хороший для шопінгу, господарських справ, покупок в будинок, дрібних позик, закриття боргів. Є шанс знову знайти застосування старим речам.

Скорпіон

Сьогодні чуття і уява незмінно підказують Скорпіонам вірний шлях. Не дивно, що будь-який захід, включаючи поїздку, розмову, пошук або розслідування, закінчиться на вашу користь. День створює умови для ділових та особистих переговорів, допомагає розібратися у складних питаннях, непоганий для покупки, продажу, обміну, примирення. Зростають ваші шанси сподобатися або надати корисну послугу.

Стрілець

Стрільцям варто аж до ночі дотримуватися режиму конфіденційності. День підходить для справ, що передбачають усамітнення, рефлексію, аутотренінг, роботу з закритими інформаційними джерелами, тлумачення символів, надання приватних послуг, таємні поїздки і зв'язки. Потребу в спілкуванні і розумінні краще задовольняти за рахунок розмов з близькими, психологічних консультацій, читання книг, перегляду фільмів.

Козеріг

Для Козерогів це інформаційно та емоційно насичений день. Новини можуть викликати безліч асоціацій. Вірогідні звістки з минулого, листи та дзвінки від старих знайомих. Дистанційне спілкування стане для багатьох Козерогів комфортніше очного контакту, так як дозволить впоратися з почуттями і підібрати потрібні слова. Відповідний момент для листування, прослуховування музики, роботи з текстами і думкообразами.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто втручатися в хід подій за своїм бажанням. Для важливої ініціативи бажано вибрати інший день. Не той момент, коли варто «виносити сміття з хати». Найкраща тактика - підтримувати потрібні зв'язки, залишатися в курсі новин і стежити, щоб особисті секрети не ставали надбанням громадськості. Контактувати з начальством, вести переговори безпечніше за закритими дверима.

Риби

Сьогодні Риби можуть дати волю своїй комунікабельності. Ви без праці візьмете потрібний тон у діловому, спорідненому і особливо особистому листуванні. Інтуїція, досвід або знак зверху допоможуть вам підібрати потрібні слова і зупинитися, якщо є ризик сказати зайве. Звістки цього дня торкнуться вас емоційно. Можливі хороші новини з-за кордону, від заслуговуючих довіри людей або з достовірних джерел.

Все буде Україна