«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 30 січня 2022 — що обіцяють астрологи

Овен

Овнів чекає перемога, яка не дістанеться даром. Щоб довести свій високий рівень або продемонструвати потенціал, доведеться докласти зусиль. Можуть стати в нагоді різнобічність умінь, маневреність, винахідливість, а також дисциплінованість, дипломатичність, повага до закону і його представників. Можливі проблеми в дорозі, далеко від звичного середовища. Не виключені проблеми з технічним або медичним сервісом. Ваш організм може виявитися вразливим, варто враховувати стан здоров'я, поради лікаря, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців ранок почнеться з коливань або легковажного, мінливого настрою. Якщо в планах значаться покупки, бажано звернути увагу на їх якість. Не варто купувати щось в поспіху, "вприглядку", особливо товари, призначені для задоволень, краси, комфорту. Не варто також піддаватися спокусі взяти кошти з недоторканних запасів. В кінці дня може посилитися тяга до музики, психології, інтерес до кіномистецтва, добре поспілкуватися з друзями по захопленню, з близькою ріднею.

Близнюки

Для Близнюків буде важливим відчуття причетності до сім'ї, колективу. Можливий підвищений інтерес до національних традицій, історії, з ухилом в ідеалізацію або в неприязнь. Не виключено, що вам доведеться проявити більше уваги до близьких або будинку, до сімейної таємниці, принести свої плани в жертву родинним узам. Далеко від рідних місць і близьких людей посилиться ностальгія. У відносинах отримає додаткову силу глибинний резонанс світоглядів, в його відсутність вища ймовірність конфліктів в парі.

Рак

Налаштовуйтеся на енергійний ритм життя, на діловитість і підприємливість. Можливо, уже сьогодні у вашому записнику з'являться нові ділові контакти або привабливі плани на найближче майбутнє. Не будуйте спілкування на довірі, все оформляйте документально. Для багатьох Раків зараз отримує велике значення мобільність, можливість швидко пересуватися. Якщо у вас немає свого транспортного засобу та водійських прав, подумайте про відвідування курсів водіння або про персональний автомобіль з особистим шофером.

Лев

День додасть в життя Левів нотку гармонії. Щось позитивне відбудеться у вашому близькому оточенні. Може розширитися лояльна до вас аудиторія, знятися фінансова проблема, відкритися шлях або можливість. Не виключено, що хтось проявить до вас симпатію, запропонує по старій пам'яті дружню допомогу або неформальну співпрацю. Можливо, з'явиться шанс на партнерство замість ворожнечі і конкуренції. Якщо потрібні зворотній зв'язок і конкретний результат, варто активніше підтримувати контакти на початку дня.

Діва

Дівам аж до ночі потрібна уважність. Сьогодні рівно можливі сприятливий і негативний варіанти розвитку подій. До того ж, не все залежить від вас, часто правила будуть задавати люди або обставини. Позитивна сторона дня — шанс змінити тактику, якщо щось пішло не так, наприклад, стабілізувати ситуацію при конфлікті. Але все ж вам не варто спеціально напрошуватися на неприємності.

Терези

Терезам варто витягти зі сприятливої ситуації все можливе до настання вечора. Це особливо важливо, якщо йдеться про будь-які права, терміни, межі, зобов'язання, якщо є підвищений інтерес до юридичних питань, зарубіжних реалій. Краще не затягувати необхідні поїздки і контакти, планування найближчих подій, уточнення домовленостей. У розважальних заходах не варто виходити за рамки, запропоновані регламентом і етикетом. Вечір посилить емоційну зацікавленість.

Скорпіон

Скорпіонам не варто нехтувати підтримкою, в тому числі, моральною. Багато Скорпіонів, що демонструють на людях незалежність, в глибині душі потребуватимуть хорошого тилу. Не варто відмовлятися від допомоги партнера, наставника, мережевого співтовариства, від юридичного супроводу, додаткової охорони. У робочому середовищі можуть намітитися зміни, або розмови про прийдешні зміни. Якщо недавно велося лікування хвороби, найближчим часом може вимагатися реабілітація, додаткове відвідування лікаря.

Стрілець

Основну частину дня Стрільці можуть присвятити приватному життю. Можна зайнятися питаннями побуту, сімейним бізнесом, виконанням делікатних доручень і секретних операцій. Підвищена емоційність буде пригнічувати, якщо не дати їй вихід. Непоганий момент для таємних зустрічей, побачень. В кінці дня постарайтеся побачити ситуацію і свою роль в ній гранично правдиво, інакше за наявності хороших можливостей ви примудритеся взяти найневдаліший курс. Тримайте в розумі план дій, не забувайте про самодисципліну і борг.

Козоріг

День сприятливий для сімейних контактів і подружнього спілкування. Загальна гармонія взаємин згладить дрібні шорсткості в постійному союзі Козорогів. Поведінка партнера буде вселяти вам довіру і оптимізм, хоча буде не позбавлена ряду егоїстичних проявів. Якщо ви з кимось конкуруєте або ворогуєте, не дозволяйте ввести себе в оману красивими жестами і спокусливими пропозиціями. Швидше за все, противник думає лише про себе і власну вигоду, а зовсім не піклується про ваше спільне майбутнє.

Водолій

Водолії сьогодні отримують в руки всі основні нитки подій. Це дозволить задавати тон і управляти ситуацією, якщо ви по натурі лідер, організатор. Якщо ви не прагнете бути на виду, то зможете вдало підлаштуватися до обстановки і користуватися її перевагами, вчасно отримувати захист, напрямок, опору. Відмінний день для реалізації захоплень в області науки, техніки, спорту, електроніки, програмування. Відповідний момент для консультування у фахівців з нагальних питань, включаючи здоров'я.

Риби

Сьогодні зірки не радять Рибам встановлювати свої правила і нав'язувати принципи. День створює умови для включення в загальні справи, змушує активніше стежити за новинами. Інформаційний потік міститиме в собі чимало цікавого. Можливо, ви дізнаєтеся причини тенденції, що турбує вас, і зрозумієте, як з нею слід боротися. Варто проявити більше обережності і критичності, якщо вам пропонують допомогу, сприяння, партнерство: не виключено, що це пригальмує, а не прискорить ваш особистий прогрес.

Все буде Україна