«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Готуйтеся, уже завтра погода зміниться: що несеться на Україну

В Україну йде похолодання й сильний вітер

Про це попередила синоптик Наталя Діденко.

«Заздрісна північна повітряна маса арктичного походження вирішила розбавити східно-європейські +20+26 градусів своїми низькими градусами», – зазначила вона.

Вже завтра, 18 квітня, в Україну прийде холодний атмосферний фронт, за яким пошириться прохолодніше повітря. У денні години температура повітря знизиться до +12…+18 градусів. На півдні та південному сході ще буде +20 і за +20 градусів. Дощі пройдуть найближчої ночі та вранці на заході та зівночі України. Вдень у середу опади підуть на центр та схід. Лише Донеччину та Південь зачеплять мало.

Також синоптик попереджає, що 18 квітня в Україні посилиться вітер. У Києві фронт проходитиме вночі та вранці, відповідно ймовірність опадів – саме на цю частину доби. А вдень 18 квітня дощів не передбачається, проте посилиться вітер. У середу температура повітря становитиме +17.

«А ось 19 квітня у нас буде какабека – дощ, вітер та +12 градусів. Тому обирайте сьогоднішній день для нюхання квіточок, а в середу-четвер зверніть увагу на себе та своє здоров’я», – зазначила синоптик.

Зазначимо, 15 квітня в Києві зафіксували новий рекорд максимальної температури повітря. “15 квітня в Києві було зафіксовано температурний рекорд максимальної температури повітря. Стовпчик термометра після полудня піднявся до позначки + 24,2°С, що на 0,1°С вище попереднього історичного значення для цього дня 1972 року”, – повідомили в прес-службі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Також ніч на 16 квітня в столиці була найтеплішою з 1881 року. Стовпчик термометра не опустився нижче + 12,8°С, що на 1,0°С вище попереднього рекордного значення 1889 року.

Все буде Україна