«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Я його просто тягнув, як міг”: підліток врятував дідуся з пожежі, але сам потрапив в реанімацію

Хлопець з Донбасу ризикнув життям, і хоче далі рятувати людей, якщо врятують вже його.

 

У Харкові рятують 17-річного хлопця з Луганщини, який ледь не загинув, рятуючи свого діда в новорічну ніч. У будинку в Станиці Луганській не витримав і загорівся старенький котел. Повідомляє korupciya.com

“Каже, сидів, дивився телевізор. Дідусь був у ванній. А потім кричить: Єгор, щось тріщить! Я говорить, туди, відкриває двері – а там вже все горить”, – розповіла мати хлопця Галина Чернецька.

Полум’я швидко охопило будинок, 17-річний Єгор кинувся рятувати діда, який після втрати ноги пересувається за допомогою палиці.

“Діда підхопив, каже, як міг, став тягти його в зал. Притяг, накрив ковдрами, вибив вікно і вистрибнув. Я кажу: як у тебе сил вистачило? А він каже: я думав, сили, які не сили, я його просто тягнув волоком, як міг “, – каже мати.

Хлопець почав кликати на допомогу, але на вулиці нікого не було. Тоді він знову кинувся до діда, проте заблукав в диму, ледве зміг вистрибнути у вікно, як прибігли сусіди і рятувальники – вони і винесли чоловіка з дому. Той отримав невеликі опіки, а ось Єгор потрапив в реанімацію. Медики кажуть, що він врятувався дивом. “Стан хлопчика в даний час стабільно важкий. 60% опіків, з них 20% глибоких”, – розповіли в лікарні швидкої допомоги Харкова.

Хлопця готують до операції, а скільки їх буде – лікарі прогнозувати не беруться. Кажуть, наступні два дні для Єгора стануть вирішальними. З першого дня трагедії сім’ю підтримують волонтери. “Хлопчик пережив бомбардування, ще й це – бідна дитина”, – переживає Ірина Сорокіна. Кожен день лікування обходиться сім’ї мінімум в тисячу гривень. Попереду місяці реабілітації, а грошей у Галини, яка сама виховує сина, немає. Живе вона тепер разом з сином в лікарні, адже їх будинок вигорів вщент.

 

Жінка просить всіх небайдужих допомогти їй врятувати Єгора. “Він каже: мамо, якщо я вийду з цього всього, я всіх буду рятувати, всім буду допомагати, хто просить – всім буду допомагати”, – говорить Галина. Підтримати сім’ю фінансово можна перекладом на картку Приватбанку 4149 4991 1190 5079. Отримувач коштів – Чернецька Галина Володимирівна.

Все буде Україна