«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Я лікар працюю на швидкій і розповім вам правду як у нас виявляють хворих на ковід…

Пост у фб Ірини Тиводар:

Всім доброго дня!

Хочу розповісти вам,як у нас у Львові виявляють хворих на Covid 19.

Я працюю лікарем на швидкій допомозі.Ввечері, після чергування в мене піднялась температура, з’явився кашель, загальна слабість.

Зранку я зателефонувала до сімейного лікаря,щоб відкрити лікарняний лист і зробити тест ПЛР.Лікарняний мені відкрили,а от на рахунок ПЛР тесту було відмовлено,у зв’язку з тим,що немає матеріалу для забору тесту, і невідомо коли буде, а ІФА- тестування в нашій поліклініці не проводиться, хоча медикам,як обіцяє наша влада,має проводитись що 14 днів.

Зателефонувавши до Н.Поважук, яка в нас в організації відповідає за виявлення Covid,я отримала відповідь,що нічим мені допомогти не можуть.

5й день хвороби,я сиджу вдома з діагнозом ГРЗ.Чоловік також працює на швидкій допомозі,на виїздній бригаді, лікарняний йому відкрити не можуть, бо він здоровий і офіційно не має контакту з ковідним хворим,змушений виходити на роботу, їздити на виклики.

Сумно…Всі заяви нашого керівництва про безкоштовне тестування і КТ діагностику медиків,які допомагаючи іншим,захворіли самі, на моєму досвіді виявились лише мильною бульбашкою.

Всі свої проблеми мусиш вирішувати сам і за власні кошти.

Хоча мало б бути зовсім інакше

Все буде Україна