«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Я не хотів, щоб Ірина сподівалася, що стане моєю дружиною. Але це сталося, так як вона завaгітнiла. Я радів доньці, але не жінці, яка мені її наpoдила

Нещодавно я була на семінарі в столиці, де зустріла свого старого знайомого Стаса. Це колишній чоловік моєї студентської подруги.

В останній раз я бачила його близько 7 років тому, тоді він був величезним накоченим «ведмедем», за яким залицялись найяскравіші красуні. Але Стас вибрав мініатюрну Свєтку, в якій душі не чув. Але суть моєї розповіді зовсім не в цьому.

Зараз Стас виглядає як налита жиром гора. Я запитала: «Чому ти перестав займатися спортом і втратив форму?» І ось що він мені розповів.

«Після того, як Свєтка кинула мене і поїхала в інше місто, я довго не міг прийти в себе. Я любив її … Люблю і зараз. На роботі мені приділяла увагу Ірина, яка старша за мене на 12 років. Я бажаючи якось відволіктися став відповідати їй взаємністю. Так ми почали зустрічатися. Я розраховував на те, що це тимчасово, що це до тих пір, поки не заживе бiль від розставання зі Світланою.

Ірині я відкрито говорив, що відчуваю симпатію і повагу, але це не ЛЮБОВ. Я не хотів, щоб вона сподівалася, що стане моєю дружиною. Але це сталося, так як Іра завaгітнiла. Я радів доньці, але не жінці, яка мені її наpoдила. Дружина мене годувала, зустрічала з роботи, прала і прасувала одяг. Але це як життя з мамою. У мене пропав стимул займатися спортом, що і призвело до набору зайвої ваги.

Я плив за течією, поки в метро випадково не зустрів Свєтку. Мене як струмом удaрило. Вона була все тим же малятком, моєю дівчинкою. Ми обидва раді були бачити один одного! Світлана півтора роки тому повернулася до столиці. Вона в розлученні і її серце вільне! Мої почуття ніколи не згасали, а зараз спалахнули з ще більшою силою.

Спочатку наші зустрічі відбувалися таємно від моєї дружини. Але мене це гнітило, бо вдома від мене вимагали пояснень. Дружина бачила, що в мені трапилися якісь зміни. Я їй зізнався, пояснив, що ніколи її не любив. Так, свою вину визнаю, але життя одне і я хочу йти по ній з коханою людиною. Зараз я знову ЖИВУ! І фізичну форму скоро відновлю, тим більше що зараз у мене є стимул. Чому я кинув 45 річну дружину? Тому що ніколи не любив її ». Моя думка – вік не має особливої ​​важливості. Першопричина всьому – ЛЮБОВ!

Джерело

Все буде Україна