«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Я обійшла Петра і прохожу в 2 тур: Тільки що Юлія Тимошенко зробила сkандальну заяву про підрахунок голосів

Згідно даних ЦВК, які вже обробили майже 54,7 % протоколів, ситуація щодо підтримки кандидатів залишається такою: Зеленський – 30, 23 %, Порошенко – 16, 57 %, Тимошенко – 13,10%

Однак, доля другого місця президентських виборів залишатиметься невизначеною до підрахунку протоколів з мокрими печатками.

Принаймі про це заявила Юлія Тимошенко під час першої прес-конференції у Києві, повідомляє прес-служба партії “Батьківщина”.

Так, команда лідера «Батьківщини» провела всеохопний екзит-пол, щоб знати реальну картину.

У результаті, перше місце – у Володимира Зеленського (27%), на другому – Юлія Тимошенко (20,9), третє – у Порошенка (17,5%).

Юлія Тимошенко переконана, що покладатися в країні без демократії, справжньої соціології з мільярдними ресурсами, які викладені на підкуп виборців, можливо тільки на протоколи дільничних та окружних виборчих комісій з мокрими печатками та оригінальними підписами.

«Я стверджую, що наша команда проводить паралельний підрахунок голосів, які ми розпочнемо оголошувати. Це означає, що ми будемо отримувати копії протоколів в електронній формі з кожної дільниці. Ми розраховуємо до кінця завтрашнього дня зібрати оригінальні протоколи з мокрими печатками та підписами і пред’явити їх суспільству», – повідомила вона.

Вона також звернулася до українців і подякувала всім, хто прийшов і проголосував на виборах: «Це означає, що Україна має надії на зміни, на те, що мафія від влади піде і в країні розпочнеться справжнє відродження».

На прес-конференції заступник голови партії “Батьківщина” Сергій Соболєв зробив гучну заяву:

“На жаль, ми не змогли репрезентовано представити віддалені сільські виборчі дільниці. Тому, виходячи з попередніх даних, ми вважаємо, що це дає підстави для щонайменше від 2-3% приросту нашому кандидату Юлії Тимошенко. Відбулась подія, яку ми прогнозували”.

У “Батьківщині” сподіваються, що протоколи з мокрими печатками дадуть можливість провести 2 тур без тиску адміністративного ресурсу, без можливостей тиску на виборці, коли два сильних кандидати в реальній боротьбі покажуть, хто переможець.

У свою чергу політичний експерт заявив: Тимошенко говорить про те, що вона проходить у другий тур, тому що хоче зберегти своє ядро симпатиків. Так завжди робить кандидат, який розуміє, що виборці вірили в перемогу і зараз можуть скласти руки. Їй же потрібно, щоб її люди працювали по всій Україні. Тобто Тимошенко хоче мобілізувати свій електорат задля парламентських виборів.

Пише - slovech.co

Все буде Україна