«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кабельне виявиться не по кишені українцям: наскільки зросте абонплата

 

Тарифи будуть набагато вище, ніж у 2018 році.

Стало відомо, що з 1 січня 2019 року в Україні значно подорожчали послуги платних телевізійних сервісів, включаючи кабельне телебачення, IPTV і інші технології. Про це повідомила Асоціація правовласників та постачальників контенту.

Так, згідно з інформацією Державної служби статистики за перше півріччя 2018 року, середній обсяг реалізованих послуг на одного абонента кабельного телебачення, цифрового у тому числі, в Україні становив близько 72 грн.

Варто відзначити, що буквально в найближчі дні абонентська плата може зрости на 15–40% залежно від регіональних особливостей, набору телевізійних каналів і різних економічних показників діяльності провайдерів.

Крім того, мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами після підвищення можуть становити приблизно 56–70 грн, в залежності від регіону.

При цьому, скоріш за все, тарифи будуть набагато вище, ніж у 2018 році. Вся справа в тому, що провайдерам доводиться витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію іноземних розважальних телеканалів, щоб зацікавити абонента і створити додаткову цінність телевізійної послуги в порівнянні з безкоштовною ефірною цифрою.

Також підвищення пов'язане зі збільшенням плати за використання прав на інтелектуальну власність виробниками українського контенту і з необхідністю підвищення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію тощо.

Джерело

Все буде Україна