«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Я ОБИРАЮ ЗБРОЮ - РИНГ І БОКС": УСИК ВІДПОВІВ УКРАЇНСЬКОМУ БОРЦЮ, ЯКИЙ ВИКЛИКАВ ЙОГО НА ПОЄДИНОК

Олександр готовий провести бій з Богданом Грицаєм, але за правилами боксу пише ТСН


Український боксер Олександр Усик під час прямого ефіру в Instagram відповів борцю Богдану Грицаю, який 

"Не тобі вирішувати, чий Крим": український борець викликав Усика на бій без правил викликав його на бій без правил.

Сашко погодився провести поєдинок, але тільки за правилами боксу.

"Дуже багато експертів з'явилося, які хочуть мене в чомусь провчити і приймають виклики. Стосовно виклику. Всі ті, хто хочуть викликати мене на бій, а вас дуже велика кількість - я не можу всім відповідати і з усіма боксувати.

Але з’явився ще один хлопець, потрібно віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано-вранці, недоїдав, недопивав або зазнавав труднощів, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик - я, як джентльмен, який сповідує правила, - ласкаво прошу в ринг.

Але потрібно домовитися, де ми будемо боксувати і на яких умовах. Бої без правил - це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати, але я живу за правилами. І я не поділяю народ, зараз же йде поділ. Хтось буде вболівати за одного, хтось буде вболівати за іншого - і це йде поділ всередині. Мені все одно, що відбувається поза територією моєї країни. Мені важливо, що відбувається всередині.

Так що друзі, якщо хто хоче в ринг - ласкаво просимо. Але тільки ви повинні пройти медобстеження, що лікар дає вам дозвіл. І в цьому разі ми будемо ретельно вибирати, з ким боксувати, а з ким ні. Якщо ви хочете - ставайте в чергу.

Друже мій, хоча ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій - ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. Я вибираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами", - сказав Усик.

ДЖерело

 

Все буде Україна