«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Я з ним!" Ще один актор "Квартал 95" зібрався йти у політику разом з Володимиром Зеленським

Відомий український актор, учасник «95 кварталу» Євген Кошовий заявив, що підтримує свого колегу Володимира Зеленського, котрий буде боротись за крісло президента України, й приєднується до його команди. Зазначається, про це комік повідомив на своїй сторінці в «Інстаграм», - пише Prefiks Blog

«Я з ним!», – коротко написав Кошовий, додавши хештеги Зеленський президент та молодь за Зеленського.

Крім того, Кошовий закликав своїх підписників перейти за посиланням на сайт Володимира Ze2019.com та приєднатися до його команди. Однак, як повідомлялось раніше, цей ресурс не працює. Через деякий час, Євген записав ще одне відео, де розповів про атаки на їхній сайт.

«Ми боремось з цим, але нас «хакують» щохвилини», – повідомив колега Зеленського, пообіцявши, що скоро ресурс буде доступним. Нагадаємо, раніше лідер «95 кварталу» вперше після заяви про балотування у президенти України, звернувся до своїх однодумців.

«Я вірю, що змінити країну можна тільки разом з тобою. Не стій осторонь! Приєднуйся до моєї команди. Не важливо: твоя стать, релігія, освіта, «язык, на котором ты говориш». Важливо, ти ніколи не був у політиці», – сказав Володимир. 

Все буде Україна