«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Японська техніка: помістивши ноги в цю суміш, ви забудете про болі в ногах

В наше тіло постійно потрапляють бактерії і токсини з їжею, питвом і повітрям, і ми піддаємося різним чинникам забруднення, тому наше завдання – щодня детоксифікувати наше тіло, щоб в майбутньому не мати серйозних хвороб і прискорити лікування захворювань, які ви вже маєте.

Існують різні способи досягнення повної детоксикації, але, безсумнівно, кращими з них є ванночки для ніг, і хоча це може здатися дивним, результати дійсно неймовірні, особливо якщо японська техніка, що очищає все тіло, виконується регулярно.

Більшість нервів нашого тіла знаходяться на підошвах ніг, що робить їх набагато більш чутливими, але в свою чергу вони приносять нам велику користь, тому що ми можемо викорінити будь-яку хворобу впливаючи на них.

І це не пусті слова! Свою ефективність цей японський метод підтверджує вже кілька століть. Все геніальне просте!

Японська техніка для повного очищення тіла і усунення захворювань:

Ванночки для ніг з мінералами

У тазик або невелике відро налити гарячу воду, стільки, щоб ваші ступні повністю вкрилися водою. Потім додайте 2 столові ложки сульфату магнію (магнезія), 2 столові ложки харчової соди, 2 столові ложки морської солі, 2 столові ложки яблучного оцту, ефірну олію за вашим вибором. Добре перемішайте, поки кожен інгредієнт не розчиниться.

Розслабтеся і тримайте ноги в цій суміші протягом 30 хвилин, щоб ефект був максимальним. Не турбуйтеся, якщо після цього лікування ви відчуєте невелику слабкість, це частина процесу детоксикації, і ми рекомендуємо збільшити вживання магнію в вашому щоденному раціоні.

Якщо будь-якого інгредієнта немає у вас в наявності, ви можете приймати ванну поки без нього, але ефективність буде трохи менше.

2. Ванни з бентонітової глини

У воду додайте половину чашки солі Епсома, ефірну олію і перемішайте до розведення, в скляній тарі змішайте трохи води з 3 столовими ложками бентонітової глини, добре перемішайте і додайте у воду.

Приймайте ванну протягом 25 хвилин в день, щоб рівень магнію в вашому тілі збільшувався, а також посилював поглинання інших поживних речовин.

3. Ванночка з імбиром і перекисом водню

Додайте в воду 5 столових ложок перекису водню і 1 чайну ложку імбирного порошку, перемішайте і помістіть ноги на півгодини. Цей засіб стимулює регенерацію клітин і тканин, а також очищає організм від всіх токсинів і бактерій, які зберігаються в ньому.

Неважливо, який з трьох засобів ви будете використовувати, просто робіть його протягом місяця щодня, щоб не тільки детоксифікувати організм, але допомогти йому бути в ідеальному стані і зміцнити імунну систему. Пише - lisovasotnya.com

Все буде Україна