«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хелгі Шарп: Це добре, що всі обличчя відкрились одразу. Ігор Валерійович & Со традиційно пішли по бєспрєдєлу, але…

ТАК ПРОСТІШЕ… * Вчора ввечері Меркель та Макрон обговорили з Путіним Україну. Обговорили БЕЗ України – Зеленського на цю розмову навіть не запросили.

 Новий глава АП висловив намір винести на референдум питання щодо “миру” із запорєбріком – читай: умов капітуляції та федералізації.
* МВФ згортає свою місію та повертається до NY.
* З сайту президента зник указ про призначення заступником керівника АП єдиної фахової людини – Олени Зеркаль.
* Бесхребетна та перекуплена ВР навіть не пікнула у своєму віктімному бажанні бути згвалтованою – легенькі попискування у фейсбуці до уваги не беру.
* Про інші призначення та повернення до України всякої шушери повторюватись не буду.

Це добре, що всі обличчя відкрились одразу. Не для нас – для тієї НЕватної частки з 73%, яка голосувала по приколу чи аби-не-Порошенко. Зранку два сусіда-собачника, з якими гуляю і яких не зміг переконати, що Зе – то треш, сказали, що на парламентських хрєн йому, а не їх голос.

Ігор Валерійович & Со. традиційно пішли по бєспрєдєлу, але їх помилка у тому, що одразу почали ламати через коліно не систему, а гідність частини виборців. Тієї частини, яка легко могла б перенести погіршення власного життя, але не пробачить того, що паплюжать її гідність.

Наразі прогнозів давати не буду (раніше робив це з огляду на перспективу життя у правовій державі), але залишаюсь невгамовним оптимістом – ще одне щеплення, так ще одне. Добранок, бандерівці, україноцентристи, сибарити, панікери, стоїки та інші нєврастєніки!

Helgi Sharp 
Все буде Україна