«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хочеш зустрічі?:Трамп поставив ультиматум Зеленському

Трамп не зустрінеться з новообраним президентом України, поки останній не доведе, що він самостійний гравець на політичній арені, а не ставленик олігархів.

Таку заяву зробила нардеп Ганна Гопко в прямому ефірі телеканалу “Прямий”. За її словами, іноземні партнери прямо говорять про те, що новий лідер України Володимир Зеленський повинен їм довести, що не пов’язаний з олігархом Коломойським. Гопко підкреслила, що після інавгурації команда глави держави дуже просила про зустріч з Трампом, проте американські партнери ясно дали зрозуміти, за якої умови ця зустріч відбудеться.

“Коли ти спілкуєшся з іноземними партнерами, і питаєш, як зустріч із Зеленським проходила, то вони всі чітко говорять: наші сигнали йому прості – доведіть, що ви не пов’язані з Коломойським. І ось після інавгурації команда Зеленського деяких наших партнерів просила про зустріч з Трампом … Але сигнали, які він отримав від американців: покажіть, що ви не людина олігарха, а ви дійсно президент України і свої рішення ви приймаєте самостійно,”- заявила Гопко.

Джерело

Все буде Україна