«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кімнатні рослини посилають сигнали про небезпеку людині: коли, як і на що звернути увагу

Кімнатні рослини є незамінними помічниками для людей.

Зелені мешканці є відмінною прикрасою будь-якого інтер'єру, проте не всі знають, що кімнатні квіти володіють потужною енергетикою, здатною надавати позитивний вплив на людину. Більш того, зелені мешканці підвіконь здатні подавати сигнали про небезпеку, інформує Ukr.Media.

Експерти в галузі езотерики звернули увагу на кілька сигналів від кімнатних квітів, на які обов'язково слід звертати увагу - це дозволить уникнути багатьох неприємностей і вчасно вжити необхідних заходів.

Так, якщо в будинку раптом несподівано почали масово гинути кімнатні рослини, це свідчить про потужну енергетичну атаку і негатив у будинку.

Якщо ж мова йде про загибель однієї рослини, то тут ситуація дещо інша. Велика частина рослин, якщо за ними добре доглядати і приділяти час, вміє відводити хвороби і негативні програми від своїх власників. Якщо загинула одна рослина, значить, вона відвела від свого господаря пристріт, псування або серйозну хворобу. Про наявність у домі негативної енергії це не говорить. Слід вголос подякувати загиблій рослині, а потім закопати на вулиці або на своїй ділянці.

Однак, коли починають один за іншим засихати кімнатні квіти, це може свідчити про сильний негатив у будинку або серйозне псування. Звичайно, якщо справа полягає не в догляді. Деякі квіти дуже вибагливі, багато з них не переносять гучні звуки. Є й інше пояснення: квіти починають гинути в будинку, де скандали стають частим явищем.

За допомогою квітів можна визначати «погані» зони квартири, де має місце негативна енергія. Якщо добре квітуча до «переїзду» рослина почне в'янути, наприклад, біля дивана, то останній варто переставити в інше місце.

Якщо кімнатна рослина починає цвісти не у свій час - це до несподіванки.

 

Все буде Україна