«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Магнітні бурі в січні 2019: чого не можна робити та як полегшити свій стан

Напружений і метушливий грудень порадував метеозалежних людей досить спокійною геомагнітною обстановкою, дозволивши їм зайнятися пошуком подарунків, завершенням справ і святкуванням Нового року без всяких перешкод.

Січень ж в цьому плані буде менш спокійним і розміреним - у перший місяць року нам доведеться пережити одну магнітну бурю і кілька днів крайньої схвильованості геомагнітного поля, інформує Ukr.Media.

Магнітні бурі в січні 2019 року

Січень - не менш напружений місяць, ніж грудень: у першому місяці в році ми всі звичайно будуємо грандіозні плани, активно відзначаємо зимові свята, а потім намагаємося знову влитися в робочий режим. У цьому щільному графіку немає місця для поганого самопочуття і неприємних симптомів у вигляді раптових стрибків тиску, головного болю і болю в серці, запаморочення і нудоти, які виникають під час магнітної бурі, а також за декілька днів до та після неї.

Поспішаємо заспокоїти метеочутливих людей: січень хоч і не буде безхмарним, але він готує нам лише одну магнітну бурю категорії G1 - 24 січня. А 5,6 та 16 січня геомагнітне поле Землі буде порушене. Читай далі, що потрібно робити, щоб полегшити свій стан в розпал магнітних бур, а що робити категорично заборонено.

Як полегшити стан під час магнітних бур

Якщо ти належиш до категорії метеозалежних людей, раз і назавжди запам'ятай прості правила, які допоможуть тобі полегшити стан під час магнітних бур: в небезпечні дні, а також за кілька днів до і після них, правильно харчуйся, пийте багато чистої води, частіше бувай на свіжому повітрі, потіш себе позитивними емоціями і гарненько висипайся.

Якщо ти дотримуєшся всіх вищеописаних правил, але як і раніше відчуваєш себе погано, звернися до лікаря - він більш ґрунтовно розбереться в причинах твого поганого самопочуття і підкаже, що допоможе впоратися з неприємними симптомами саме тобі. В небезпечні дні обов'язково носи з собою необхідні ліки (якщо страждаєш якими-небудь хронічними захворюваннями) і пляшку води без газу.

Чого не можна робити під час магнітних бур

Під час магнітних бур відмовся від усього, що вимотує і піддає стресу твій організм. Так, у дні, зазначені у календарі жовтим і червоним кольором, відмовся від виснажливих тренувань і жорстких дієт, уникай стресів і перевтоми, заміни гостру, жирну їжу корисними продуктами, налагодь режим сну і забудь про куріння та алкоголь.

Все буде Україна