«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мати і дочка принизили повну наречену у весільному салоні. Реакція власниці магазину миттєво поставила їх на місце

Зворушлива історія, яка змусила мене плакати. Будь ласка, прочитайте її і ви, і зробіть висновки.У весільному магазині повна дівчина вибирала сукню своєї мрії. У неї скоро весілля. Вона хоче виглядати принцесою в цей особливий день.

Тут в магазин заходять мати і дочка, вони прийшли за своїм замовленням. У дочки теж скоро весілля. І тут вони бачать пампушку і глузливо кажуть: «Ми думали, кити не спаpoвуються».

Це почула продавець, за сумісництвом власниця магазину, запитала їх ім’я, потім написала щось на листку і вручила їм. Це виявився чек, який анулює їх замовлення і повертає їм всі гроші. Мати з донькою остовпіли: як, у дівчини скоро весілля, залишився тиждень, вони не встигнуть замовити нову сукню! Не можна анулювати замовлення!

Продавщиця відповіла: «Я не хочу, щоб через вас якась наречена відчувала себе обмеженою. Так що беріть цей чек і йдіть звідси, поки я не викликала поліцію».

Зарозумілi мати і дівчина не знали, що дочка власниці магазину має диcбаланс щитoвидної зaлози, як і повна наречена в її магазині, і бореться зі своєю власною вагою. Тому вона вирішила стати на бік справедливості, боячись, що колись таке можуть сказати її дочкі.

Дійсно, кожна наречена має право в цей день бути просто чарівною. І ніхто не має права позбавляти її такого задоволення.

Джерело.

Все буде Україна