«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мати мила сина і побачила щось дивне у нього на спині. Вона тут же звернулася за допомогою

У самій звичайнiй, середньостатистичній сім’ї стався такий випадок: 8 річний син заходить в квартиру після прогулянки брудний, вимазаний, як тільки можна.

Його природно відразу відправили в ванну.

В принципі, дитина вже досить доросла і в стані сам помитися, але маму щось «смикнуло» проконтролювати цей процес. В процесі мама побачила дивне здуття на лопатці хлопчика.

А коли вона спробувала помацати це синьо-фіолетове новоутворення, син відразу початок кричати, намагатися вирватися.

Мати ясна річ злякалася, зблідла, швидко закінчує купання, і поки син витирається, відразу ж викликає швидку допомогу. Добралася до їхнього будинку швидка досить швидко.

Оглядати сина зайшов зовсім юний лікар. Почав він з того, що взяв гроші, а лише потім підсунувся до хлопчика. Молодий лікар взяв пінцет, потикав їм в пухир і каже: «Це явно не укус. Але здуття дуже дивне. Не можу вам сказати що це, так що звертайтеся до поліклініки. Затягувати з цим не раджу».

Увечері додому прийшов глава сімейства, але він відразу ж пішов записувати маму з сином на найближчий прийом до педіатра. У лікарні йому дали номерок на наступний тиждень. А чекати то ніяк не можна, потрібно швидше дізнатися, що з сином, ось батькові і довелося платити за найближчий прийом.

Прийшовши на обстеження, мама з сином побачили жінку. Вона теж спочатку взяла гроші, потім ліниво початку оглядати хлопчика, окинула бридливою поглядом спинний наріст і сказала: «Це не до мене. Швидше за все це oнкoлогія, а запустили то як. Не можна так, матуся. Все, що я можу зробити — виписати направлення в oнкoлoгічне відділення».

Маму з такими подіями доведеться класти в кардіологію, тому що серце у неї вже прихоплювало. Батько тільки бігав за спиртним і намагався триматися.

Найближчий запис в oнкoлoгiчному відділенні через місяць, а потрібно якомога швидше. Знову довелося викладати гроші за те, щоб швидко прийняли і щоб швидко зробили аналізи. Oнкoлoг здався досвідченим чоловіком.

Серйозний погляд, розумний вигляд і дуже погані слова: «Oпepuвати можна, пухлина утворилася близько до серця. Я нічим не зможу допомогти. Але є один професор, який береться навіть за найвідчайдушніші випадки, сходіть в його aкадемію ».

Мама мало від його слів чуть не знепритомніла. Надія пoмupaє останньою.

Прийшли в академію, черговий раз заплатили гроші за швидкий прийом і ще одні аналізи (в його лабораторії).

Зробили значить все, вже стоять перед професором і тут він видає: «Аналізи прекрасні. У чому проблема то?» Мама показує на спину сина. Професор оглянув цей наріст, поколупав паличкою.

А в цей час мама вже майже непритомнa. Потім просто взяв рукою і відірвав цю пухлину від спини. Мама в шоці непритомніє, син бігає по кабінету і кричить від болю.

Тим часом чудо — лікар привів матір до тями і каже їй: «Не варто переживати. Це просто жуйка до спини прилипла і давно, тому що брудом вже вся покрилася. Не приводьте більше сина з такими «проблемами» до мене».

Далі професор повернув гроші і відправив щасливу сім’ю додому.

Пише - bbcccnn.org

Все буде Україна