«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Місія жінки в родині – особлива

Жінка – це потужна енергія! Якщо жінка не задоволена своїм чоловіком, то в житті може початися катастрофа!

Езотеричне значення жіночого впливу на долю навколишнього її світу дуже широке: жінка – творча берегиня, цілителька і початок. Будучи в різній іпостасі в різні періоди життя світу, жінка наділена від природи якостями, які дуже важливі і необхідні.

Ми дізналися про особливости жіночої енергії та з радістю ділимося цими знаннями із вами. Жіноче творче мислення набагато сильніше чоловічого, тому її здатність впливати як на свою власну долю, так на долю чоловіка, дуже сильна…

Коли жінка відчуває насолоду і щастя від відносин, її чоловікові починає везти, перед ним відкриваються всі двері і удача починає слідувати за ним по п’ятах. Тому що в своєму щасливому і радісному внутрішньому стані силою свого творчого мислення жінка благословляє чоловіка на успіх і притягує в його життя сприятливі події. Через жінку до чоловіка спрямовується або потік доброти, удачі і процвітання, або потік руйнівної сили… Жінка тісно пов’язана з тонкими сферами, світом енергій, тому її думки, її внутрішній емоційний стан, що формують фізичний план, швидше реалізуються.

Якщо дружина не задоволена сімейним життям, незадоволена чоловіком, йому буде складно реалізувати себе, складно домогтися успіху… Чому мудрі чоловіки не шкодують коштів на подарунки своїм жінкам? Чому прагнуть захистити їх від будь-якої неприємної роботи і оточити тільки приємними враженнями? Тому що вони знають, що задоволена жінка – джерело добробуту і щастя для всієї родини!

Джерело

Все буде Україна