«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На Петра Порошенка подали до суду! Суддя зробив сенсаційну заяву!

Проти чинного президента України Петра Порошенка подали позов до Верховного суду. Цей позов подав суддя Окружного адміністративного суду Києва – того самого, який скасував націоналізацію “Приватбанку”.

Суддя позивається проти Порошенка з вимогою визнати його бездіяльність на посаді президента, з вимогою видати указ про призначення судді на посаду і стягнути матеріальну шкоду.

Справу розглядатиме Касаційний адміністративний суд Верховного суду.

Свій позов суддя пояснив тим, що Порошенко протягом лютого-березня 2019 року всупереч вимогам закону про судоустрій і статус суддів не видав указ про його призначення. А це позбавляє суддю права на працю та доплати за вислугу років.

До слова, 22 квітня Порошенко підписав укази про призначення 84 суддів. А напередодні Окружний адмінсуд Києва заборонив призначати членів Вищої ради правосуддя за квотою президента. 

Позов стосується скасування рішення конкурсної комісії щодо відбору кандидатів для призначення президентом членів ВРП і повторного проведення відповідного конкурсу.

Додамо, що напередодні до Генеральної прокуратури України викликають для вручення підозр і допиту екс-главу Адміністрації президента Бориса Ложкіна, заступника голови адміністрації президента Олексія Філатова та екс-керівницю Нацбанку Валерію Гонтареву.

Повістки для них опубліковані прес-службою ГПУ.

Також викликали екс-міністра екології та природних ресурсів, власника приватної газодобувної групи «Burisma» Миколу Злочевського та підприємця Костянтина Стеценка. Всі вони проходять у «справі Курченка», підозрюваного в масштабних розкраданнях.

Кожного викликають «в якості підозрюваного». У документах вказано номер кримінального провадження, в якому фігурують представники оточення Петра Порошенка.

Раніше в ГПУ говорили, що підозри для оточення президента Петра Порошенка були складені незаконно, а доказів злочинів Гонтаревої, Ложкіна і Філатова у слідства немає.

Окрім того, Народного депутата від партії БПП Олександра Грановського можуть викликати на допит у зв’язку зі справою про Tinder-скандал. Про це йдеться в клопотанні адвоката Андрій Смирнова. Він є захисником одного з підозрюваних у справі – Олександра Барабошко.

Згідно з даними клопотання, Грановському збирали інформацію проти Скоробача, так як він був його конкурентом по виборчому округу.

Пише - korupciya.com

Все буде Україна