«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На Різдво можна здійснити мрію, потрібно тільки зробити декілька ритуалів

В традиції святкування Різдва тісно вплелися християнство і самобутність українського народу, наповнивши наше життя корисними знаннями для виконання бажань. Досвід наших предків може допомогти залучити успіх і благополуччя.

 

А для здійснення мрій і залучення багатства вам допоможуть 3 простих, але дієвих ритуали. Виконувати їх слід в хорошому настрої і бути впевненим в тому, що вони незабаром обов’язково втіляться в життя. 

Ритуал «Чарівні монети» для залучення достатку і благополуччя

Цей ритуал допомагає вам знайти бажаний достаток і залучити фінансову удачу в будинок. Проводити його потрібно, коли вся родина збереться за святковим столом.

Так, при приготуванні головної різдвяної страви, куті, покладіть в неї золоті монетки. Коли сім’я приступить до святкової вечері, кожен її член має з’їсти по три ложки куті, а потім взяти собі монетку і покласти її під свою тарілку. У цей момент можна загадати бажання або візуалізувати матеріальні блага, про які мрієте.

До закінчення вечері покладіть монетку в свій гаманець або кишеню і не розлучайтеся з нею до наступного Різдва. Цю монету можна витрачати і розмінювати, тоді вся сім’я буде жити в достатку.

Ритуал для виконання бажань на 40 днів

Вранці 7 січня після пробудження, не піднімаючись з ліжка, загадайте своє найзаповітніше бажання. Постарайтеся його подумки описати в дрібницях, візуалізуючи кожну деталь.

І так слід робити протягом сорока днів. У ці дні Світлі Сили допомагають всім виконувати найпотаємніші бажання.

На сороковий день вийдіть на вулицю і нагодуйте птахів хлібними крихтами (їх можна змішати з зерном).

Малювання ангела для здійснення мрій

Цей ритуал вважається дуже дієвим, якщо все виконати правильно. Особливих художніх навичок від вас не потрібно. Головне – правильний настрій і збереження таємниці (щоб бажання здійснилося, щоб ніхто не міг говорити про те, що ви провели або проводите ритуал).

Читайте також: Свячена вода має неймовірну силу, допомагає позбутися неприємностей, хвороб та невдач

Так, в різдвяну ніч візьміть аркуш паперу і намалюйте ангела. Важливо зробити це з першого разу, перемальовувати ангела не можна, навіть якщо він не дуже красиво вийшов, на вашу думку. Виріжте фігурку.

Потім загадайте бажання і намалюйте ангелу одне очко (друге домалюєте, коли ваш посил буде виконаний). Сховайте фігурку янголятка так, щоб її ніхто не знайшов.

Джерело.

Все буде Україна