«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

На Закарпатті підліток випив у лікарні смертельну отруту: реанімація, як прохідний двір

Лікарі спробували все пояснити

На Закарпатті 10-ти річний хлопець з села Боржавське, помер від смертельної дози отрути.

Про це повідомляють ЗМІ.

Варто відзначити, що за попередньою інформацією хлопець випив сильну отруту цілком випадково. Це сталось у реанімаційному відділенні місцевої лікарні. Лікарі вже не зуміли його врятувати.


Разом з тим варто відзначити, що у неділю, 10 лютого, на борту літака авіакомпанії МАУ рейса "Афіни-Київ", що мав вилетіти до України о 15:00, виявили речовину невідомого походження.

У повідомлення йдеться, що рейс довелося відтермінувати.

"На борту рейса PS354 в салоні літака борпровідниками була знайдена речовина невідомого походження. Судину із невідомою речовиною передано на експертизу до компетентних органів", - йдеться у повідомленні.

Крім того варто відзначити, що у Києві вже встигли зафіксувати кілька випадків отруєння небезпечною отрутою талієм. Так, у столиці підтвердився четвертий епізод. Такого не траплялося з 1980-х років.

Отруївшись талієм, який перевищив норму в організмі в 1000 разів, пішов з життя студент НАУ Максим Білоконь.

Коли результати аналізу доставили з Німеччини, було вже пізно, хлопець впав у кому. Його батько і друг батька також на лікуванні, симптоми аналогічні. Небезпека як і раніше актуальна, тому що джерело отрути і мотив отруйника (-їй) невідомий.

Адвокат вважає, що причина отруєння криється в автомобілі, на якому їздили постраждалі син і батько Белокони. Її підтримали і хіміки, які припускають, що відкритим джерелом небезпеки можуть бути прострочені пестициди.

Як це часто трапляється, поліція в розслідуванні не просунулася.

Інший постраждалий від отруєння - водій Вадим Кисельов. Чоловік теж працював таксистом, але їздив на зовсім іншій машині.


Вперше про отруєння талієм в Києві заговорили в 1987 році, це пов'язано зі звірствами серійної вбивці, яка працювала посудомийкою. Вона була останньою страченої в УРСР жінкою.

Отруєних талієм, якщо вижити їм вдасться, чекає тривалий процес відновлення – від року і, можливо, до кінця життя. За підрахунками, після виписки з лікарні кожен місяць мінімальної реабілітації коштуватиме 10 тисяч гривень.Пише - znaj.ua

Все буде Україна