«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Наказав знищити село: названо імя полковника РФ, який вчиняє воєнні злочини в Україні. Фото

Наказ про знищення села Скрягівка на Сумщині віддав полковник Російської Федерації Євген Журавльов з позивним "Вєнєц". Рашистський командир давав пряму вказівку "зрівняти з землею" населений пункт.

Про це повідомили у центрі "Миротворець", посилаючись на опубліковане раніше аудіоперехоплення розмови двох офіцерів окупаційної армії. Тепер Журавльов перебуває у "Чистилищі" "Миротворця" як російський воєнний злочинець, причетний до геноциду українського народу шляхом ведення бойових дій проти цивільного населення, цивільних об'єктів та об'єктів інфраструктури.

Євген Миколайович Журавльов, 20.03.1978 року народження, родом із Хабаровського краю Росії. Командир 4-ї танкової дивізії ЗС РФ (гвардійська Кантемирівська танкова дивізія), полковник.

Нагадаємо: раніше СБУ вдалося перехопити у Тростянці (уже звільнене від загарбників місто на Сумщині) дзвінок між двома офіцерами ЗС РФ із позивними "Венец" і "Ратник". У ньому останній скаржиться першому на те, що військовослужбовці ЗСУ "поливали їх вогнем".

"Лупив туди, звідки бити можуть. Там житлові квартали. Вони зараз знову образяться і працюватимуть", – каже він.

На це його командир відповідає прямою вказівкою про знищення двох українських сіл у Сумській області.

"Давай, х*яр їх, лупи скрізь, бл*дь. На заході, на*уй, по населених пунктах ху*р", – кричить "Венец".

"Ратник" відповідає, що зрозумів наказ і передасть координати "своїм", щоб його виконали. Згодом йому знову телефонує командир і наказує "зрівняти із землею" ще одне село.

"Відпрацювати треба по Скрягівці, зрівняти із землею від східної до західної сторони", – заявив офіцер путінської армії.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

російські окупанти своїми обстрілами знищили село Яковлівка неподалік від Харкова. У населеному пункті не залишилося жодного вцілілого будинку;
у селі Мощун Бучанського району Київщини після атаки російських окупантів більшість будинків були зруйнованими. Війська країни-агресора цілеспрямовано знищують інфраструктуру області.

Все буде Україна